TSL 2009/10 Sezonu 34.Hafta | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | 16 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 189 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 34.Hafta | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | 16 Mayıs | Maç Sonucu

yalan yok fenerlıler sevınırken bjkye agır kufretmıstım gol attı dıye bı yarım dakıka falan

neyse kı bılgısayardan mackolıkten bakınca gercegı anladım nedense dıger macın yayınlandıgı kanal bızım tvde yoktu :D

Anlaşılması güç bir maçtı. Unide yurttaydim. Maç bittiğinde bir yandan zıplayıp sevinen fbliler diğer tarafta sinirden sandalyelere tekme atan fbliler vardı. 2-3 dk kimkime dumduma bir kargaşa oldu.

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu maç oynanirken fanatik fbli amcaoglumla belçikadaydim

dugun vardi

maç bittiginde fenerbahçe sampiyon dedim, o da inandi disariya çikti

gerçegi ögrendikten sonra çok sinirlendigini hatirliyorum, az kalsin kavga edecektik

guzel bir gundu

2006 yılındaki sampiyonluk macinda Ali Sami Yen stadindaydim. Bizim mac bittikten sonra telefondan radyoyu acarak dinledim Denizli-Fener macini. Bu gerzekler 2010 senesinde sahte skora inanıp,hic arastirma geregi duymadan sampiyonuz diye seviniyorlar ne kadar mal insan bunlar ya.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

usaklari bjk heralde bunlara hizmet amacindan baska birsey gutmediginden vazifesini yerine getirip gol atmistir diye pesinen inanmis mallar

Fb inanılmaz sayıda pozisyona girip kaçırdı. Trabzonun tek pozisyonu gol oldu hatta pozisyon bile denemez..

Evinde son hafta iddiası olmayan bir takımla şampiyonluk macina çıkıyorsun ve deli gibi pozisyona girip kaçırıyorsun..

Normal bir lig maçında çok pozisyon kacirip puan kaybedince bu mac aklıma gelir ve şükrederim..

Hala guluyorum. Bursa 2 2 bitse adamlarin bizim 2006'ya benzer anilari olacakken yine 2006 husranini yasadilar : ))))))))))
Maci yavaslatmalari, topu geriye oynamalari, hakemin fb sampiyon oldu diye rahat rahat tam vaktinde bitirmesi : )))))))))))))

Üst Alt