TSL 2009/10 Sezonu | 4. Hafta | Fenerbahçe 2-1 Manisaspor | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu | 4. Hafta | Fenerbahçe 2-1 Manisaspor | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu | 4. Hafta | Fenerbahçe - Manisaspor | 30 Ağustos | 21:00

Fb'nin defansı yarın ;

Ali Bilgin - Bilica - Lugano - Carlos

olursa Manisa sürpriz yapabilir.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu | 4. Hafta | Fenerbahçe - Manisaspor | 30 Ağustos | 21:00

manisa zorlar feneri bu macta güvenin bana ;)

Manisa zamanında 5-3 ekran TV aldırmıstı bunlara.. :D:D

Manisa kolay kolay gol yemez tipik mesut bakkal takımı durumundalar. Isaacde onun oyununa uygun bir forvet. Yalnız gol atmaktada zorlanacakları bir gerçek. Fenerbahçe ilk yarı maçı koparamaz ise Manisa saracoglundan en az 1 puanla döner.

Varya umarim Mesut BakkaL Sion macinin kasedini izlemistir.Inanin Siondan daha rahat oynarlar ve yenerler.

Bugünkü maç tahminim 1-1.

Bu sene Galatasaray ve Fenerbahce´nin kendi evlerinde oynadiklari Anadolu maclarini kaybedeceklerini veya puan kaybedeceklerini düsünmüyorum..

Puan kaybetmeleri az bir ihtimal..Sampiyonu bu sene Anadolu maclari degil, gercekten derbiler belirleyecek.Ilk ayagi haftaya...

Bu sene Galatasaray ve Fenerbahce´nin kendi evlerinde oynadiklari Anadolu maclarini kaybedeceklerini veya puan kaybedeceklerini düsünmüyorum..

Puan kaybetmeleri az bir ihtimal..Sampiyonu bu sene Anadolu maclari degil, gercekten derbiler belirleyecek.Ilk ayagi haftaya...

Mutlaka bir yerde takılırız/takılırlar.

Manisaspor rakip olamaz Fenerbahçe'ye.Rahat bir galibiyet alacaklardır.

Ancak Sezer'inde takıma katılmasıyla hiç umut yokda denemez... :)

ben bu sene, geçen senenin aksine fenerin derby maçlarında puan kaybedeceğine inanıyorum. umarım bizle oynayacakları iki maçtan da sıfır puan alırlar.

bugün kü maç mı? geçiniz.. banko 1! (umarım yanılırım)

araya atılan toplarda hızlı forvetlere karşı fenerin defansı zorluk çekiyor,bu maç da affedilen sezer öztürkte forma giyicek.mesut bakkal forma şansı verirse manisa puan kopartabilir fenerden

Manisanın hiç şansı olduğunu düşünmüyorum, ama fenerin de ne zaman ne yapacağı belli olmaz, inşallah bir abukluk yapıp verirler puanları Manisaya.

Manisa maçı zor maç. Kim ne derse desın Fenerbahce bu maçta zorlanacaktır. beraberlik yülsek ihtimal.

İlk golü Manisa atarsa en kötü berabere biter maç çıkaramaz Fener .

Kadro belli oldu :

Volkan Demirel

Bekir Önder Lugano Carlos

Kazım Cristian Emre Santos

Alex

Güiza

Blica yedek, Gökhan sakat . Önder Bekir ve Alex kadroda. İlginçç

Sercanimi izlesek yoksa eziklerimi karasizim ..

Üst Alt