TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Son

Maçtan galip geleceğimize o kadar emindim ki inanın ilk defa bir derbide bu kadar rahat oldum. Artık beşiktaş maçları ASY'de garanti bizim lehimize geçiyor.

Maça gelince sadece tek diyeceğim şey şudur: Bazılarına göre milli takım arası, ama bize göre milli takım çalışması. Tamamen bunun yorgunluğunu yaşadık. Sadece bu yüzden pana maçından korkkuyorum. Normalde zaten pana bize rakip falan olamaz ama takım gerçekten çok yorgundu.

Ayrıca bir noktaya daha değinmek istiyorum bazı arkadaşlar Leo Franco'ya değinmişler ama bence ayrı bir parantez açmak gerekir. Gerek kaledeki duruşu gerekse pozisyonları önleyişiyle takıma geriden güven veriyor. Hele ofsayt olan bir pozisyonda dahi resmen uzayarak, adamın ayağına atladı ve topu uzaklaştırdı. İnşallah bu performansını devam ettirir.

Önümüzdeki hafta Kasımpaşa maçı var ve düştükleri sene Ali Sami Yen'de bizi yenmişlerdi. Bana göre bir hesaplaşma maçı bu ve mutlaka kazanmamız gerek, futbol süprizlere acık ama Kasımpaşa'nında hali ortada. Bu maçta atacağımız bol gollerle hem 6 da 6 yapma şansımız, hemde gol sayımızı iyice yukarılara çekme şansımız olacak. Sonraki maçta Eskişehir ve onuda alırız gibime geliyor.

Lig başlamadan baktığımız da fikstür dezavantaj gibi gözüküyordu ama 11 Aslaınımız bunu resmen avantaja çevirdi. Ve yarın Fenerinde puan kaybıyla (inşallah) bu mutluluğu pekiştirmiş olacağız.

Herkese iyi geceler, lütfen bu takımı alkışlamaktan ve desteklemekten vazgeçmeyin.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Son

geç geldim millet kusura bamyayın..

GALATASARAY

beşiktaş denen takımı dağıttık eğer duyduysanız; oyuncu puanlaması yapıyorum.

Leo : 10

Sabri : 10

Emre : 8

Servet : 8

Hakan : 9

Sarp : 9

Topal : 8

Keita : 10

Arda : 7

Kewell : 7

Baros : 10

-Elano : 7

-Caner : 8

Ardacım çok yorulmuştu Terim yüzünden 7 verdiğime bakmayın..

takım fantastik.. futbol fantastik.. 10,20 dakikalık duraksamamıza bakmayın, maç kontrolden asla çıkmadı, kaledede panter oğlu panter var..

Sistem bomba gibi işliyor, kademeler süper. orta sahaya Linderoth geldimmi bu takım artık tam coşar diyorum.

Frank'e burdan sonsuz saygı gönderiyorum. Profesyonelliğin örneği adam.. Maçtan önce şunu söylemiş : "Derbidir, diğildir, önemli diğil, sadece bir 3 puan maçıdır ve kazanmak zorundayız. Bunun için, tüm gücümüzle saldıracağız, tıpkı diğer takımlara karşı olduğu gibi"

Tüm oyuncuları, özellikle zaman zaman yerden yere vurduğum Sabri'yi alnından öpüyorum. Dehşet zafer. Teşekkürler çocuklar...

GALATASARAY

Ekli dosyayı görüntüle 660

bjk arkadaslar leo franco'dan önce su pozisyonu inceleyip hakem edebiyatı yapsınlar...

Mustafa Sarpin sinirlendigine göre vardir bu iste bir yamukluk demistim.

Bu foto da gorunuyor ki Tabaka cok pis girmis Mustafaya.

Mustafa ama yinede macin ardindan Tabakadan olmak üzere herkesten özür dilemis yanilmiyorsam...

Bu takım fena ya..Tartışcak ne kaldı daha herşey ortada namağlup şampiyonuz inş :)

arkadaşlar farkettiyseniz birmiyorum sanırım metanja maçında kewell kenarı alınıp aydınla değişmişti ve oyundan alınırken başını 2 yana sallayıp kızmıştı sanki.Ben o günden beri kewell'ı çok isteksiz buluyorum futbolunu oynuyor o ayrı ama tavırları falan tuhaf bişey.Gollere takım arkadaşları gibi sevinmiyor.Çok soğuk.Umarım yanlış görmüşümdür

Maçtan bazı notlar;

Galatasaray Ali Sami Yen Stadında Beşiktaş ile Oynadığı Son 6 Süper Lig Maçını Kazandı.

Beşiktaş, 2001-02 Sezondan Sonra İlk Kez 5.Haftayı Galatasaray'ın 9 Puan Gerisinde Tamamladı.

Galatasaray Lig Tarihinde 3.Kez İlk 5 Haftada 5 Galibiyet Aldı.

Beşiktaş Süper Lig'de Oynadığı Son 3 Maçta Gol Atamadı.

Beşiktaş Süper Lig’de Deplasmanda En Son Galatasaray’a Kaybetmişti.

Galatasaray Süper Lig'de Bu Sezon Kornerden 4 Gol Attı.

Galatasaray Bu Sezon Oynadığı Tüm Resmi Maçlarda Gol Attı.

Arda Turan Bu Sezon Süper Lig'de En Çok Asist Yapan Oyuncu Konumunda Bulunuyor.

Yusuf Şimşek 4 Hafta Sonra Süper Lig Maçına Çıktı.

Beşiktaş ve Galatasaray’da 2 Oyuncu (M.Sarp - L.Franco) Bu Sezon Süper Lig’de Tüm Maçlarda 90 Dakika Sahada Kaldı.

Rodrigo Tabata Beşiktaş Formasıyla İlk Maçını Galatasaray'a Karşı Oynadı.

Milan Baros, Beşiktaş'a Karşı Süper Lig'de Oynadığı 3 Maçta 5 Gol Attı.​

Senin görüşlerini beğenerek okurum da Hamza'yı sevip Denizli'yi sevmemenin sebebini gerçekten merak ediyorum.:)

Renktaş sevip sevmeme meselesi değil.

Kişiliğini, duruşunu severim ama Hamza'dan sonra gelmesi gereken hoca değildi bence.

Kısaca futbola bakış açısının biraz eskilerde kalması bizim beklentilerimizi karşılayamayacak diye düşündürüyor ama umarım yanılırım.

Kişiliğini, duruşunu severim ama Hamza'dan sonra gelmesi gereken hoca değildi bence.

Kısaca futbola bakış açısının biraz eskilerde kalması bizim beklentilerimizi karşılayamayacak diye düşündürüyor ama umarım yanılırım.

1 Terimci her zaman Denizliye saygı duymalı reis

Hamza'nın da futbola bakış açısı pek yeni sayılmazdı renktaş :ka19:

Üst Alt