TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş JK | 13 Eylül

Milli maç arasını bekledikten sonra yorum yapacağım.. Çünkü ne olacağı belli olmaz.. Umarım bir sakatlık falan olmaz..

Ayrıca maçı mabed'te izleme şansım da var.. Eski açığın muhtemel bilet fiyatı sizce ne olur? Herşey bilet fiyatına bağlı aksi takdirde diğer maçlara kısmet olacak ilk maç izleme serüvenim..

Ezeli rakibimize harf rakam kombinasyonuyla, başkanlarına futbolcularına -sözde- meslekleriyle ilgili yakıştırma yapan arkadaşlarımıza ceza vermek istemiyorum.

Lütfen seviyenin düşmesine izin vermeyin ve rakiplere gerekli saygıyı göstermeyi öğrenin.

Şu bilet konusunda biri cevap verirse çok ama çok sevineceğim.. Lütfen bilet fiyatları hakkında bilgi verin.. :eek: Çok önemli benim için..

bu maç BJK'den daha çok bizim için zor olacak! çünkü BJK varını yoğunu bu maçta ortaya koyacak. bu maçtan alabileceği puan ya da puanlar (maazallah) taraftarının yeniden ümitlenmesine neden olacak ve belki de geçmiş 3 maçının bir nevi telafisi anlamında olacak bu maç.

o yüzden çok dikkatli olmalıyız. defans 2 katı koçacak, ortasaha 4 katı mücadele edecek! kalecimiz de iyi gününde olur ise -forvetlerimize itimadımız zaten tam- bu maçı da kopartır alırız diye düşünüyorum.

skor ise hiç önemli değil. bu maçta yesek bile en az yediğimizin iki katını biz onlara atalım..

başarılar takımımıza,

:)

bu maç BJK'den daha çok bizim için zor olacak! çünkü BJK varını yoğunu bu maçta ortaya koyacak. bu karşılaşmadan alabileceği puan ya da puanlar (maazallah) taraftarlarının yeniden ümitlenmesine neden olacak ve belki de geçmiş 3 beraberliklerinin bir nevi telafisi anlamında olacak bu maç.

o yüzden çok dikkatli olmalıyız. defans 2 katı koşacak, ortasaha 4 katı mücadele edecek! kalecimiz de iyi gününde olur ise -forvetlerimize itimadımız zaten tam- bu maçı da kopartır alırız diye düşünüyorum.

skor ise hiç önemli değil. bu maçta yesek bile en az yediğimizin iki katını biz onlara atalım..

başarılar takımımıza,

:)

Beşiktaş keşke antebi felan yenseydi çünkü bizim maça ölüm kalım maçı gözüyle bakacaklar tabiiki zorlanacağız FR'nin süpriz yapmasıı beklemiyorum geri 4 lü zaten belli umarın ayhan iyileşir iyileşirse ayhan sarp elano arda keita ve baros şekli bozulmaz

-Ve en çok istediğim olay milli takımda 2 klüptende sakat çıkmaması ağız tadıyla en iyilerin müsabakasını izleyelim en iyiler sahada olsun bizde ağız tadıyla derbiyi izleyelim bende bodrumdan kalkıp bu maç içi geleceğim alisamiyene eski açıkta olacağım :) umarım dediğim gibi fazla yüklenmeden ve stresten zorluk çekmeyiz milli arada

Beşiktaş verilen arada toparlanacaktır son maçta bayağı tempolu oynadılar. Dikkat etmeliyiz, kontrollü oynamalıyız, oyuna hükmetmeliyiz.

Gerisi gelir zaten.

Beşiktaş keşke antebi felan yenseydi çünkü bizim maça ölüm kalım maçı gözüyle bakacaklar tabiiki zorlanacağız FR'nin süpriz yapmasıı beklemiyorum geri 4 lü zaten belli umarın ayhan iyileşir iyileşirse ayhan sarp elano arda keita ve baros şekli bozulmaz

-Ve en çok istediğim olay milli takımda 2 klüptende sakat çıkmaması ağız tadıyla en iyilerin müsabakasını izleyelim en iyiler sahada olsun bizde ağız tadıyla derbiyi izleyelim bende bodrumdan kalkıp bu maç içi geleceğim alisamiyene eski açıkta olacağım :) umarım dediğim gibi fazla yüklenmeden ve stresten zorluk çekmeyiz milli arada

Adamlar milli takima kimi yolluyorlarki de sakatlansin:)

Şöyle kendimizi tam anlamıyla tartabileceğimiz ilk maç diyeceğim ancak Beşiktaş bu haliyle bize rakip olamaz açıkçası. Gol atamıyorlar bir türlü. Gol yemedikleri de aşikar ancak bu kilidi açabiliriz. Şu an ki durumlara göre 2-0 tahminim.

Arkadaşlar ne olursa olsun bu bir derbi neticede. Ne olacağı belli olmaz. Ama şu an ki durumumuza bakarak en kötü ihtimal beraberlik diyorum. Unutmayın tüm Beşiktaş lılar bu maçı ya hep ya hiç maçı olarak görüyor.

Keita - İbrahim Üzülmez mücadelesini merakla bekliyorum :)

Rutin tarifeyi uygularız, 4'ten aşağı gol atmayız. Bunlarda 1 tane atsa 4-1 biter bu maç.

Geçen seneki kadromuz ezmişti Sami Yen'de Beşiktaş'ı. Hatta ölü halimiz bile inönü'de tek kale oynadı. Ben inanmıyorum Beşiktaş'ın bizden puan alıcağına. Geçen seneden daha disiplinli daha çok koşan bir takımımız var.

Beşiktaşın çıkış maçı olacağından çok fazla asılacaklardır maça bizde bu bilinç ile sahaya çıkıp gerçek oyumuzu oynayıp beşiktaşı yenmeliyiz..

Üst Alt