TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Antalyaspor 1 - 2 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Antalyaspor 1 - 2 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Antalyaspor - Fenerbahçe | 26 Eylül | 20.00

Fener bu kötü futbolla tüm kredisini tüketti takılır diye düşünüyorum.Antalya dirençli takım çıkarsa 1 puan almak sürpriz olmaz.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Antalyaspor - Fenerbahçe | 26 Eylül | 20.00

Antalya motoru tak 1.dk dan 90.dk kadar ölüm presi uygula şunları yarı sahasından çıkartma ne olur kanser oluyorum şunların yürüye yürüye gol atmasına

arkadaşlar fenerbahçe gol organizasyonu olmayan bir takım. Hücum zenginlikleri TSL ortalamasının bile altında. Alex dışında sonuca oynayan, skora etki eden oyuncuları yok.

En büyük ümitleri Emre cezalı, Kazım'ı da zaten psikolojik olarak kendileri bitirdiler. Gökhan Gönül formunu iyice düşürdü. Cristian istatistiksel olarak ceza sahasına bir tane pas göndermemiş. Şimdiye kadar yaptığı pas trafiğinin tamamını geriye dönük yapmış. R.Carlos'un tatili güle oynaya geçiyor adam halinden memnun.

Daum ve Aykut Kocaman zaten çok ciddi bir polemiğin ortasına düştüler.

Guiza zaten bildiğiniz gibi. Kendi taraftarı bile artık nefret ediyor adamdan. Takımla birlikte yemek bile yemiyormus yalnızları oynuyor.

E antalya da bu fırsatı değerlendirip dikkat çekmek isteyecektir.1 gol atsalar yeter.

İ.Maral maçın hakemi olursa ancak kurtarır feneri.

Antalyanın zencisi kırmızı gördü geçen hafta tüh be

Daum Rotasyona girip yorgun olan futbolcularda inat ederse cok zor maç onları bekliyor. Yine duran top organizasyonu ve gol taktiğiyle galip gelir. Gerçekten yenmesine rağmen çok kötü futbol oynuyorlar. Medyanın neden "dahi daum" dediğini hiç anlamadım.Brezilyada 15 maç ötesinde maç yapan Andre Santos, Kazım,Guiza yedek kulubesine göndermeyip hala bu futbolcularla inat ederse Saraçoğlunda çok ıslıklanır bu takım.Ayrıca Fb seyirci çok haklı bende böyle futbol izleyiceğime yenilmeyi tercih ederim. Ruh denen birşey yok takımda.

Antalya direndiği kadar direnir ama sonunda Fb 1-0 yener.

Ben fenerden anlamadıgım bisi var.Adamlar 45 senede 6'da 6 yapıyorlar.Tamam bizde yapıyoruz ama yabana atılcak bir basarıda degil.Yani neden sevinemiyorlar anlamıyorum.Hep bi elestiri durumu hep birilerinin kellelerini alma durumu.Simdi guiza'ya sallıyorlar.Gıpta ile baktıkları baros onlarda olsa zaten sezon bası yollanırdı.Daha relax ve sakin olsunlar.Yenilgi o kadar canlarını yakmaz ozaman.En iyi olma hasretlerini anlıyorum.Ama bizim bu kadromuzla bu olacak is degilki.Onun icin bosu bosuna kendilerini harap etmesinler

:D

aynen..

zaten 34 te 34 hiç kimse yapamadı ve yapamayacak da. onlar da takılacak, biz de takılacağız.

ama bunların aklı fikri biz olduğumuz için ve her şeyde de bizi ölçü aldıkları için ondan mutsuz ve huzursuzlar.

banane ya fenerden, ben Galatasaray'ıma bakarım!

:cool:

Ben fenerden anlamadıgım bisi var.Adamlar 45 senede 6'da 6 yapıyorlar.Tamam bizde yapıyoruz ama yabana atılcak bir basarıda degil.Yani neden sevinemiyorlar anlamıyorum.Hep bi elestiri durumu hep birilerinin kellelerini alma durumu.Simdi guiza'ya sallıyorlar.Gıpta ile baktıkları baros onlarda olsa zaten sezon bası yollanırdı.Daha relax ve sakin olsunlar.Yenilgi o kadar canlarını yakmaz ozaman.En iyi olma hasretlerini anlıyorum.Ama bizim bu kadromuzla bu olacak is degilki.Onun icin bosu bosuna kendilerini harap etmesinler

:D

aynen..

zaten 34 te 34 hiç kimse yapamadı ve yapamayacak da. onlar da takılacak, biz de takılacağız.

ama bunların aklı fikri biz olduğumuz için ve her şeyde de bizi ölçü aldıkları için ondan mutsuz ve huzursuzlar.

banane ya fenerden, ben Galatasaray'ıma bakarım!

:cool:

bu arada maç için beraberlik temenni ediyorum. ama elfeneri alır gibi gözüküyor..

Tribünde olucaz inşallah :) Antalyaspor da da zenciler var. Gözardı etmeyin :D:D:DDdd

Antalya feneri yener gibime geliyor yenemese bile berabere kalır,gollerden en az birini Necati atacak

Antalya daha iyi top oynuyor geçen haftalara bakarsak..Kazanır inşallah.

Bence bu mac berabere bitecek.Necatiden gol bekliyorum

Artık izin vermeyin şu Fener'in kazanmasına.

Antalya büyükler için zor bir deplasman.Fenerin puan kaybını diliyorum.

fENERBAHÇE MAÇINDA 4 EKSİK ...

Kırmızı-beyazlı ekibin Cumartesi günü sahasında ağırlayacağı Fenerbahçe maçında dört futbolcu forma giyemeyecek.

Cezalı olan Sergey'in yanı sıra sakatlıkları devam eden Yalçın ve Ömer ile sakatlıktan yeni çıkan ancak idman eksikliği bulunan Fatih Ceylan ,Fenerbahçe maçında oynayamayacak.

Takımda tek iyi haber ise Jedinak’tan geldi. Hafif sakatlığı bulunan Avustralyalı futbolcunun maça yetişeceği açıklandı.

Yine mesajlar silinmis anladigim kadariyla...

Maci fener alir, bu kez hatta iyi oynayarak alir kanimca.

Üst Alt