TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Antalyaspor 1 - 2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Antalyaspor 1 - 2 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Antalyaspor - Fenerbahçe | 26 Eylül | 20.00

Memo bakalım takımın şahlanacak mı kuşa ?

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Antalyaspor - Fenerbahçe | 26 Eylül | 20.00

Tabi ki Fener alır. Yine hakemi döverler inşallah, basının ağzına sakız oluyorlar, hoşuma gidiyor.

djeohua cezali

ohhh bee

ligimizin en yeteneksiz forvetlerinden biri

necati affetmez

ne diyelim:D inş.Antalya kazanır.çokta ümitli degilim

Ben fenerden anlamadıgım bisi var.Adamlar 45 senede 6'da 6 yapıyorlar.Tamam bizde yapıyoruz ama yabana atılcak bir basarıda degil.Yani neden sevinemiyorlar anlamıyorum.Hep bi elestiri durumu hep birilerinin kellelerini alma durumu.Simdi guiza'ya sallıyorlar.Gıpta ile baktıkları baros onlarda olsa zaten sezon bası yollanırdı.Daha relax ve sakin olsunlar.Yenilgi o kadar canlarını yakmaz ozaman.En iyi olma hasretlerini anlıyorum.Ama bizim bu kadromuzla bu olacak is degilki.Onun icin bosu bosuna kendilerini harap etmesinler

:D

Nasıl 6da 6 yaptıklarını görüyoruz..Ne farkından bahsediyorsunuz ki renkdaşlar? Bu ligde Kasımpaşa hariç her takım Fenerbahçe'yi yenebilir..

Bkz:Küçükbahçe kasımpaşa.. ;)

Ben fenerden anlamadıgım bisi var.Adamlar 45 senede 6'da 6 yapıyorlar.Tamam bizde yapıyoruz ama yabana atılcak bir basarıda degil.Yani neden sevinemiyorlar anlamıyorum.Hep bi elestiri durumu hep birilerinin kellelerini alma durumu.Simdi guiza'ya sallıyorlar.Gıpta ile baktıkları baros onlarda olsa zaten sezon bası yollanırdı.Daha relax ve sakin olsunlar.Yenilgi o kadar canlarını yakmaz ozaman.En iyi olma hasretlerini anlıyorum.Ama bizim bu kadromuzla bu olacak is degilki.Onun icin bosu bosuna kendilerini harap etmesinler

Onlar da biliyorlar ite kaka hakemler ve şaibelerle maç aldıklarını da ondan. Bunun üstüne GS'nin korkutucu performansıyla, şüpheli galibiyetlerine sevinemiyorlar bile

Böylesine rezil bir futbol oynayan takımın 6'da 6 yapması Türk futbolu adına utanç verici. Avrupa'da şu ana kadar ne yaptıkları ortada,oradan bile belli haketmedikleri.

Orhan Ak-Yalçın-Necati ;)

Merak etmeyin Fener'in balonu bu maçta söner.

Fener sezon başından beri saha içine iyi yayılıyor, az koşarak topa daha çok hakim oluyor.

Bu durum onları ligdeki birçok maçın favorisi yapabiliyor.

Ben Fener 'in Antalya 'yı da yeeceğini ama takip eden 2 hafta (G.Birliği (İstanbul) ve G.Antep 'te (Deplasman) puan kaybedeceğini düşünüyorum.

Onlar da biliyorlar ite kaka hakemler ve şaibelerle maç aldıklarını da ondan. Bunun üstüne GS'nin korkutucu performansıyla, şüpheli galibiyetlerine sevinemiyorlar bile

Böylesine rezil bir futbol oynayan takımın 6'da 6 yapması Türk futbolu adına utanç verici. Avrupa'da şu ana kadar ne yaptıkları ortada,oradan bile belli haketmedikleri.

Oyle bile olsa cok imrendigi Galatasaray'ımla aynı puandalar.Geride kalma durumu yok.Gerci boyle surmicegini bilmek icinde muneccim olmaya gerek yok.

Gulmek lazım.Sırıtmak lazım.Catlatmak lazım.Ve en onemlisi imrendirmek lazım.

guiza kart sınırındaymıs.umarım sarı kart görmez bu maçta

Antalya TS'u sahadan silmesine rağmen gol yollarında etsizliği yüzünden maçı kaybetti.

Eğer o hırslı oyununu sürdürürse fenerden 1 puan alabilir. Eğer bizim maçtaki gibi bir hakem fenere de düşerse ve bize yapılanlar yapılıresa da 4 taner yer döner fener.

Ama fener hep kollanıyor. olmayan fririkikler faüller vs. Hakemi dövüyorlar kart çıkmıyor.

Kısaca işallah feneri sallarlar ve Kasımpaşa gibi sert oynarlar.

oynanan oyunu gormuyor musun? tepki vermemiz normal.. 6 da 6 yapsan ne olur

7 de 6 yapsan ne olur

6 da 6 yapana sampiyonluk vermiyorlar, sene sonu lider olana veriyorlar..

manisa, twente, ibb maclari

hepsi icerde bir de

toplamda 3 macta 10 gol pozisyonu yok

hatta son 2 mac 2 tane adam akilli yok...

tepki buna...

guiza degil, torres gelse, bu sistemde ve anlayisla gol atmasi cok zor..

Fenerbahçe için çok zor bir dönem başlıyor. Emre 'nin cezalı olduğu maçta Antalya deplasmanına gidecekler. Alex 'de cezalı diyorlar ama bilemiyorum. Peşinden evlerinde Gençlerbirliği, Gaziantep deplasmanı ve Galatasaray maçı. Bu maçların arasında 2 tane de Avrupa deplasmanı var.

Bu maçların içinde en kolay maç Antalyaspor maçı. Antalya sert ve akıllı oynarsa, defansı açmadan fırsat buldukça saldırırsa puan alabilir.

Üst Alt