TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Beşiktaş 2-1 Kasımpaşa | 17 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Beşiktaş 2-1 Kasımpaşa | 17 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Beşiktaş - Kasımpaşa | 17 Ekim | 20.00

ersin kim ya :confused:

Bjk kim o kadar büyük yazdi :confused:

Ersin Eren de eski üyelerimizdendi, sonradan ihraç aldı kendisi. O da Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı doğru düzgün yazmayan, onların rakiplerine karşı bunlar buna yatan diyen bir arkadaştı.

Sonu ne mi oldu ? Aşağıdaki linke tıklarsan görebilirsin.

https://www.gscimbom.com/forum/ihrac-veya-ceza-alanlar/8138-ersin-eren-_-ihrac.html

Ayrıca Bjk'yi o kadar büyük yazan benim. Gözüne sokmak için ama hala devam ediyorsun ve bu son sert ve açık uyarımdır.

arnold-schwarzenegger-the-terminator.jpg

Tamer Ipekgul

fanatiklik de suç olmuş:D yarın herkes avatarını sarı lacivert yapsın dostluk mesajı verelim:D hey allahım yaa

beşiktası 8jk diye tanımlamanın ne gibi bi sakıncası olabilir yada hangi yönü forum kurallarına aykırı çözebilmiş değilim.mantıksız bir kural.biz simdi besiktasa 8tane atsak 8jk yazarız fenerlilerinde bizi malum sekilde yazması gayet normal.bizde atalım onlara harf kombinasyonu yaparız.bu gayet dogal.

beşiktası 8jk diye tanımlamanın ne gibi bi sakıncası olabilir yada hangi yönü forum kurallarına aykırı çözebilmiş değilim.mantıksız bir kural.biz simdi besiktasa 8tane atsak 8jk yazarız fenerlilerinde bizi malum sekilde yazması gayet normal.bizde atalım onlara harf kombinasyonu yaparız.bu gayet dogal.

8jk yazmanın anlamı ne ? 8 yerine B ye basmak çok mu zor ?

Ersin Eren de eski üyelerimizdendi, sonradan ihraç aldı kendisi. O da Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı doğru düzgün yazmayan, onların rakiplerine karşı bunlar buna yatan diyen bir arkadaştı.

Sonu ne mi oldu ? Aşağıdaki linke tıklarsan görebilirsin.

https://www.gscimbom.com/forum/ihrac-veya-ceza-alanlar/8138-ersin-eren-_-ihrac.html

Ayrıca Bjk'yi o kadar büyük yazan benim. Gözüne sokmak için ama hala devam ediyorsun ve bu son sert ve açık uyarımdır.

Aşırı fanatizm, üyeleri rahatsız etti diye atilmis ersin burdan

yani ben burda hangi Galatasaray'lıyı rahatsız ediyorum forumda

o kişi ciksin söylesin sonra banlayın beni

ben kime hakaret etmisim????

8jk yada F5 yazdım diyemi ceza aliyorum ben?????

gelen gecen bize cincon ve 6s der kendi forumlarında biz onlara 8jk ve F5 diyemeyiz kendi forumuzda bu ne sacmalıkdır ya

küfür ettimizde yok niye bu ceza lar ve banlamalar hic anlamış değilim :rolleyes:

Yaptığınız fanatiklik değil iğrençlik.

kusura bakma da sizin yaptığınız da eziklik oluyo:) 6 tane fenere biz atsak hiç alay etmicek misin yani? adamlar haketmiş 90 dk da 6 tane atmış tamam aradan yıllar geçmiş ama olsun...beşiktaşlılar da G harfi ile ilgili bile bisürü espri yapıolar kendi çaplarında..belki o kadar abartılmasına gerek yok ama buna yasak koymak da otorite kasmaya çalışmaktan başka bişi değil kanımca...isteyen yazmasın ama yazana karışmak da kimsenin haddine değil hatırlatırım;) ali samiyene küfreden çapsızların külüp onurunu düşünmek bize mi kaldı?

Gidin kahvede, sokakta istediğiniz maytapı geçin. Burası belli bir seviyeyi yakalamaya çalışan bir forum. Bunun için de belli kurallara sahip. Kural konulduysa uymak yerine niye çiğnemekte diretiyorsunuz ki?

ha yok ben bu forumu kurdum bu renkler üzerinden kendi aklımca bi güce sahibim ben mod. üm benim dediğim olur ulan istediğimi atarım diyosanız (oğuz serdar şere..zii tadında) o zaman banlayabilirsiniz beni de;) ama ben takımımın kurucusuna küfreden her maç anama küfreden kendini büyük sanan eziklerle alay edemeyeceksem özgürlüğüme vurulmuş bir baltadır bu:D

İçinizden ne diyorsanız deyin, arkadaş ortamınızda istediğiniz kadar alay edin, forumda yazdınız diye elinize ne geçecek? Onların yaptığı gibi yaparsak bizim farkımız nerede?

Gidin kahvede, sokakta istediğiniz maytapı geçin. Burası belli bir seviyeyi yakalamaya çalışan bir forum. Bunun için de belli kurallara sahip. Kural konulduysa uymak yerine niye çiğnemekte diretiyorsunuz ki?

ya ben bunu anlamıyorum ne kuralı? napmaya çalışıyosunuz size ne ya bırakın insanlar istediği gibi yazsın...8jk yazmamı engellemekle sizin elinize ne geçecek? tekrar söylüyorum böyle ucuz kurallar gerçekten eziklik gibi görünür dışardan.biz taraftarız holiganlık da yaparız fanatiklik de.birine zarar verirse o zman verirsin cezanı..yönetim kurulu toplantısı gibi bi ortama dönüştürmeyin şurayı lütfen...aha bu da bu konuda son mesajım başlık bulanmasın:)

sanki küfür ediyoruz hic anlamiyorum bu forum kurarlarini ya

fb yada f5 fark yokki zaten sanki cok cok büyük hakaret :rolleyes:

8jk ne beyler.Kimse bu dediginizden birsey anlamazki.Bjk demek o kadar zor olmamalı.

Hem saygı guzel bir erdemdir.

Üst Alt