TSL 2009 - 2010 Sezonu Fikstür Çekildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009 - 2010 Sezonu Fikstür Çekildi

Cevap: TSL 2009 - 2010 Sezonu Fikstür Çekimi | 7 Temmuz Salı

Fenerbahçe ile Ağustos ve Eylül'de karşılaşmayalım da maç oynanırken tatilde olmayayım,maça gidebileyim lütfeenn...:D

Hadi hayırlısı dört gözle bekliyorum liglerin başlamasını

Hayırlısı olsun.Artık alışkanlık haline geldi 6.haftalarda oluyor genelde ilk derbiler;yine 6.haftada bir derbi bekliyorum.

Liglerin erken başlaması bana göre avantaj.Geçen sene Steau'ya elenmemizin sebeplerinden biride onlar lige başlamış,daha iyi bir fizik güçte olmalarıydı.

bende şuna dikkat ettim nedense derbiler filan son haftalarda oluyor ??

derbi haftaları Uefa için yurtdısına cıkmayalım gerısı onemlı degıl arka arkaya olunca kotu oluyor

İlk maç kadıköyde olsun istiyorum ben.Bu sefer her şey çok farklı.

Yine Fener ile son haftalara oynayacağız geçen sene böyle olmamıştı bu sefer yaparlar 33 ya da 32 olur heralde.

Benim Anlamadığım Senelerdir bunlarla ilk maçı karıköyde yapıyoruz.

Bi kere Mabedde oynayalım ilk maçı...

Bu derbi olayi nasil son ayri cekilir ya?

Simdi bir hafta ileri geri olmasi ile tamam da, ne kadar erken olursa o kadar iyi olur bence.

insallah ilk yari derbiler deplasmanda olur :)

İlk 3 haftaya FB - GS derbisi koysunlar, kaç yıl anlaşmaları varsa o kadar taahaüttlü LigTV alayım. :)

umarım ilk maçımız kendi sahamızda rahat bir maç olur... derbileride ilk olarak dışarda oynamak iyi olur..

Turkcell Süper Lig fikstürü 7 Temmuzda çekiliyor

Turkcell Süper Lig fikstürü 7 Temmuzda çekiliyor

2009-2010 Sezonu Turkcell Süper Lig fikstür çekimi 07 Temmuz 2009 Salı günü yapılacak. TFF ve Turkcell yetkilileri ile Turkcell Süper Lig'de mücadele edecek olan 18 kulüp temsilcisinin katılacağı kura çekimi, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Ataköy Olimpiyat Evi'nde saat 11.00'de başlayacak.

Turkcell Süper Lig'de yeni sezon 9 Ağustos 2009 tarihinde başlayacak ve 16 Mayıs 2010'da oynanacak maçlarla tamamlanacak.

Kuralar çekiliyormuş ama sizcede ligin erken başlaması olumsuz degilmi??

-ilk haftalar çok sıcak havalarda oynanacak ve futbolcuların saglık durumu tehlkide olacak(2 sene önce manisada olanları kimse unutamaz)

-ilk haftalar maçlar gece 21.30 da başlıyacakmış ;seyircilerin çogu gidemez aileler stadın yanından bile geçmez...

-ayrıca fedarasyon şimdiden hiç bir takımın uefa veya ŞL sebeiyle erteleme talep edemiyecegini net bir şekilde belirtmiş;yani herhangi bir takım ç.final veya daha yukarılara çıkarsa erteleme talebine olumsuz yanıt vermek kimin işine gelir???

-ayrıca her sene sırf F5 liler istiyor diye gs-f5 derbileri son haftalara bırakılıyor,ilk 6 hafta boyunca derbi verilmiyor,ben sıkıldım artık bu işten birkezde insan gibi kura çeksinler kim ne zaman kimle oynuyacaksa adeletli bir şekilde yapılsın...

Üst Alt