TT Arena 'da 2012-2013 Yerimizi Seçiyoruz


511bcbTcW3%5B1%5D.jpg
Arkadaşlar Güney Tribününde geçirdiğimiz 1 sezonunda ardından, gelecek yıl için görüşlerinizi almaya başlayalım.Tribün tercihini belirleyebilirsek, sonrasında daha sağlıklı karar verebiliriz.
 
Cevap: TT Arena 'da 2012-2013 Yerimizi SeçiyoruzTercihimi güneyden yana kullanıyorum. Kuzeyde maç izlemek sorun orada olan arkadaşlarım pek memnun değiller.
 
Cevap: TT Arena 'da 2012-2013 Yerimizi SeçiyoruzBenim kombinem pegasus ustte,bende gelecek sezon GSCimbomla birlikte hareket edebilirim. Guneyde kalinir diye dusunuyorum.
 
Cevap: TT Arena 'da 2012-2013 Yerimizi Seçiyoruzsimdi gsc gibi bir solcu foruma lumpen tribun yakismaz o yuzden mecburen kale arkasini secicez. sonra dusunecek olursak futbulcular istiklal marsindan sonra once saga sonra sola donup selam veriyorlar yani mesaj vermek istersek orada 1 saniyelik bir window var. yani dusunuyorum da sanki futbolcular saga oylesine donuyor sonra sol tribune sanki daha ozenli donuyorlar. yanlissam duzeltin. orda yapilacak bir pankart gscnin adini futbolculara duyurmaya yeterde artarda bile. o yuzden seref tribunun sagindaki tribun hangisiyse o diyom
 
Cevap: TT Arena 'da 2012-2013 Yerimizi SeçiyoruzAbıler ablalar beyler bayanlar,,ıstanbulda yasamadgım ıcın her maca gelemıyorum daha cok deplasman taraftarıyım ben:DO yuzden arenaya maca gelmek ıstedıgımde benı de alın aranıza :)yardımcı olun tutun elımden yapın ıste bısıler Alı Samı Yen ım olsa kendı evım gıbı gıder gelırdım :(
 
Cevap: TT Arena 'da 2012-2013 Yerimizi SeçiyoruzAbıler ablalar beyler bayanlar,,ıstanbulda yasamadgım ıcın her maca gelemıyorum daha cok deplasman taraftarıyım ben:DO yuzden arenaya maca gelmek ıstedıgımde benı de alın aranıza :)yardımcı olun tutun elımden yapın ıste bısıler Alı Samı Yen ım olsa kendı evım gıbı gıder gelırdım :(samet biz seni arariz
 
Cevap: TT Arena 'da 2012-2013 Yerimizi SeçiyoruzBen pegasus üstteyim.Bu dönem bi maç kaçırdım sadece.Güney tribünün pasif kaldıgını düşünüyorum.Yani şöyle bi izlenimleri var,oturarak maç izliyorlar.Sessiz sakin oturarak maç izleyeyim diyorsanız.Güneyden şaşmayın.Orasınında sıkıntıları var ama.Yarın öbür gün derbide misafir takım alınmama olayı kalkar.Sürekli onlarla dalaşmak zorundalar.Misafir takımla aynı yerdeler çünkü.Sadece sesleri onlara geldiği için takıma destek yerine sürekli onlarla dalaşmak zorunda kalıyorlar.Pegasus üst ise maçına göre değişen bi psikolojiye sahip.Örneğin eskişehir maçı samsunspor maçının ilk yarısı,manisa maçının ilk yarısı ve daha böle anadolunun zayıf takımlarına karşı oynarken,oturarak sessiz sakin maç izleyebiliyorsun.Ama takım pegasusa atak yaparken,alt kattan ultraslanında gazıyla kendinden geçerek,maçı çok net yaşayabiliyorsun.Güney tribününü ben şahsen bu yüzden tercih etmem.Bence bir sene Pegasus üstten izleyin.Beğenmezseniz tekrar güney alt a dönersiniz.(bence tabi)
 
Cevap: TT Arena 'da 2012-2013 Yerimizi Seçiyoruzşu pegasus tribününe inşallah gidicez karabük maçında. ortam çok iyi gibi görünüyor. geçen sene güneyden izlediğimde herkes oturuyordu, maalesef kötü bir olay.
 
Cevap: TT Arena 'da 2012-2013 Yerimizi SeçiyoruzGuneyde tipki kuzey gibi inanilmaz yogun, tribun liderleri de "tirt" oldugu icin atmosfer olmuyor. Disaridan bakan pasif bir tribin olarak gorebilir.O yuzden bu sene dogu dusundum, bari oturup rahat rahat izlerim.Not; bireysel tercihim ne olursa olsun ekiple birlikte hareket etme ihtimalim fazla...
 
Cevap: TT Arena 'da 2012-2013 Yerimizi SeçiyoruzKesinlikle ama kesinlikle Pegasus'a geçilmeli, baktım tezahürat olmuyor bu sene 5-6 maçı pahalı olan orta kata sızıp oturarak izledim. Madem bağıran yok, adam gibi maç izleyelim diyerekten. Bizim grup çok ateşli, güney bizi kesmiyor, uA'ya yakın bir yere geçmek lazım. Tribünün tadını alamadık bu sene.
 
Cevap: TT Arena 'da 2012-2013 Yerimizi SeçiyoruzGrup iyi, iyi olmasına ama kendimiz olduğumuz için rahat takılıyoruz, Pegasus'a geçsek kendini bir bok zanneden bazı adamlar yüzünden maçtan zevk alamıyorsun bazen, Sami Yen'in, Eski Açığı'nda bunu bir çok kez yaşadım. Para vermeden beleşe maça girip, ahkam kesiyorlar.
 
Cevap: TT Arena 'da 2012-2013 Yerimizi SeçiyoruzAlt kat olsun da neresi olursa olsun.Not: Anketi yılbaşı gecesinden önce kapatmayalım belki loca ısmarlarım size.
 
Cevap: TT Arena 'da 2012-2013 Yerimizi SeçiyoruzGrup iyi, iyi olmasına ama kendimiz olduğumuz için rahat takılıyoruz, Pegasus'a geçsek kendini bir bok zanneden bazı adamlar yüzünden maçtan zevk alamıyorsun bazen, Sami Yen'in, Eski Açığı'nda bunu bir çok kez yaşadım. Para vermeden beleşe maça girip, ahkam kesiyorlar.ben geçen sene ajax maçından beri pegasus üstteyim.hiç öle adamlarla karşılaşmadım.bahsettiklerin Alt tribünde olabilir.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt