TT Arena GS logoları hatalı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TT Arena GS logoları hatalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
289px-Galatasaray_Logo_svg.png

Bizim logomuz bu üstteki değil mi? Peki bu alttakiler kimin logosu ve neden bizim stadımıza takılıyorlar?

184124_188248744549086_103016239739004_485773_2072333_n.jpg

Yok Artık ~ 17 Mayıs 2000

Cevap: TT Arena GS logoları hatalı

Galatasaray dergisini aradım hatayı fark etmişler değiştirilecekmiş

Muhattabım onlar değil yoksa ağır konuşucaktım,derginin suçu yok,ama fark etmiş herkes

Bu arada klübüde aradım ama mesai bitmiş,pazartesi gene arıcam,güvenlik çıktı

Lütfen mail felan atın

Akşam akşam ağzımı bozacaklar

diger konuya yazmıstım... burada da paylasayım bari :))

"ohaaa logolara dikiz... ama kardesim yaniii... yönetime serbest atıs baslasın... vay effendim bir logo yapmayı bile bilmiyorlar (adnan polat pileksileri kesti, adnan sezgin yapıstırdı, ışın çelebi'de paketledi)... vay efendim logomuza bile sahip cıkamadılaarrr... vay efendim bu kadar basit hata yapan yönetimi istemiyoruz... ben adnan polatın yerinde olsam yanlıs tabela yapıp birde üzerine onlarla sırıtarak poz veren ustaları o pleksi logolarla stadın etrafında kovalardım... adam haklı beyler, iş dönüp dolaşıp ona patlıcak ))) yarın ki gazeteleri görür gibiyim... bu kadar da bedevi olunmaz ki adnan yaaa..."

diger konuya yazmıstım... burada da paylasayım bari :))

"ohaaa logolara dikiz... ama kardesim yaniii... yönetime serbest atıs baslasın... vay effendim bir logo yapmayı bile bilmiyorlar (adnan polat pileksileri kesti, adnan sezgin yapıstırdı, ışın çelebi'de paketledi)... vay efendim logomuza bile sahip cıkamadılaarrr... vay efendim bu kadar basit hata yapan yönetimi istemiyoruz... ben adnan polatın yerinde olsam yanlıs tabela yapıp birde üzerine onlarla sırıtarak poz veren ustaları o pleksi logolarla stadın etrafında kovalardım... adam haklı beyler, iş dönüp dolaşıp ona patlıcak ))) yarın ki gazeteleri görür gibiyim... bu kadar da bedevi olunmaz ki adnan yaaa..."

Patlıcak tabi üstadım patlıcak

Yapanlar malsa afedersin,onlarda mallıklar olmasın diye varlar orda

52 bin kişinin 52 si fark etmez bu hatayı belki,ama o yönetimde kimsenin göremediğini görmek için ordalar

Gerçi herkesin gördüğünü göremiyolar ya

Konu Sarper beyede iletildi

Onluk bi durum değil ama inşallah takılmadan önlenir bu hata,takımını engelleyebilir belki

meslek icabı bu islerin nasıl yapıldıgını bilen biri olarak;

adama siparisi verirsin... adam yapar getirir ki büyük ihtimalle klübün daha önce de bütün islerini yapan adamlardır... takmadan önce de gider kontrol edersin... inanın o logoda ki hatayı 52bin kisiden 52 kisi bile farkedemeyebilir... bu tip islerde ben ne hatalar gördüm ki inanamazsınız...

kusura bakmayın da pleksi logoları da ne adnan polat, ne de yönetimden biri kontrol etmez yani.. o kadar da degil... kaldı ki büyük ihtimalle stad müdürü veya staddan sorumlu kimse gitmis bakmıstır... büyük ihtimalle de farkedilmistir...

hepimiz elestiriyoruz haklı veya haksız... ama bunun da bir ayarı olsun... takım yüzünden elestirdik eyvallah... stad konusunda elestirdik eyvallah... yönetim kurulu yüzünden elestirdik eyvallah...

yav ustaların basında da galatasaray klübü baskanı mı (isim önemli degil) dursun... :))

Resmi sitedeki resimlerden direk görünen resmi kaldırmışlar

30 dakkada yarımpaket sigara içtim sinirden

Biri sakin ol gardaş olur böyle şeyler düzeltirlir felan desin :)),yoksa çatlayacam ortadan ikiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt