TT Arena GS Store İnşaat Resimleri


Cevap: TT Arena GS Store İnşaat ResimleriStore un yerinden hiç memnun kalmadım tam Türk Telekom Arena yazısının önüne yapılmış.Bari o yazıyı başka bir yere koysunlar.
 
Cevap: TT Arena GS Store İnşaat ResimleriEvet benim de proje kapsamındayken yeri konusunda endişelerim vardı,farketmiştim. Arazi tahsisi ile alakalı olabilir belki yoksa hakikaten konum itibariyle yanlış seçim. Stadın konum yeri olarak görünümünde etki yaratır (negatif)
 
Cevap: TT Arena GS Store İnşaat ResimleriKonum olarak çok kötü.Yönetim büyük bir yanlış yaptı oraya koyarak.
 
Cevap: TT Arena GS Store İnşaat Resimleric74e4vovjo1.jpg
Store, yazinin yanina bile yaklasmiyor.
 
Cevap: TT Arena GS Store İnşaat ResimleriÇizdiğin çizgiden daha yüksek olacak diye biliyorum.Proje resimlerinde tek kat gibi gözüküyor store.fenerlilerin çizdiği offside çizgisi aklıma geldi renkdaş :D :lol: :Dhaha :asd:tamamda biraz üst bakis bu , yerden bakinca yaziyi engeller benceYerden görmek pek önemli degil zaten, otobandan görülsün yeter. :)
 
Cevap: TT Arena GS Store İnşaat Resimleriumarım ferah bir store olur.. Ankara'daki tüm storelar tıkış tıkış ve basık görünümde insanın içini bunaltıyor..
 
Cevap: TT Arena GS Store İnşaat Resimleriya birakin allah askina. gsstore once internet satisi duzgun yapsin. resmen rezalet. bir urun 3 haftadir yollanmazmi. onuda gectim oraya store yapmak marifet degil. gosteris sadece. once sen stadin yollarini yaptirt. bana ellerinde olan bisey degil demeyin. hersey yarim yamalak. baski kursunlar. fb yonetimi nasil yaptiriyor. hep capsizlar toplulugu oluyo bizde. of cok sinirlendim!
 
Üst Alt