TT Arena Kamera Açısı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TT Arena Kamera Açısı

Cevap: TT Arena Kamera Açısı

valla hic sevmem oyle yakindan izlemeyi.. uzak olunca takimin sahaya yayilisi, taktik duzeni hakkinda daha bir fikir sahibi olabiliyoruz.. simdiki gibi kalsin, hatta bana kalirsa daha da uzak olsun..

chelseanin ki olağanüstü. Ama alttaki çok berbat. Bizimkisi ona göre daha iyi bence.

Chelsea gibi olacaksa olsun diğeri cidden kötü.

Cok güzel bir konuya değinmişsin renkdaş kutluyorum seni.

Kesinlikle bu konuda birşeyler yapılmalı ve TV den daha yakından bir görüntü elde edilmeli.

Hem yönetime hem lig tv ye mail yagmuru!

biraz zoomlasinlar yeter :)

ayrica yukardan izleyince oyuncularinin kisitli veya üstün yetenegini daha kolay anliyorsun ... biz yukardan en iyi oyniyabilecegi yeri görebiliyoruz .. tipki barcelona stadindaki gibi .. takim güzel oynasin yeter ... alti üstü farketmez

dijitürkte bir uygulama olsun mesela kumandada maç kamera ayarları olsun istediğim acıdan izlim maçı kumandadan ayarlim niye yaa pes te var ama:D

Sorun, kameraların çok yüksekte olmasından kaynaklanıyor... Kameraların yeri değişmeli. Biraz daha aşağılara konulmalı.. Zoom yapmakla sorun çözülmez.

Beyler biri yazı hazırlasın da, Galatasaray yönetimine ya da herhangi bir yöneticiye yollayalım mail olarak? Gerekirse telefonla arar söyleriz.

Ligler de ertelenmişken şu işi halledelim yahu.. Kafaya taktım bu konuyu ne zamandır bende dile getirecektim getirememiştim..Birkaç günlük çalışmayla açı değişebilir diye düşünüyorum :asd:

Tamamiyle katılıyorum sana umarım biraz daha yakından ve futbolcuların sıfatlarını seçebilecek görünümde biryerlerden izleyebiliriz maçlarımızı.

6 metrelik saha-tribun arasi 15 metre gibi gorunuyor

Basindan beri diyorum, bu stadin en buyuk sorunu kamera acisi

Bende benim gibi yukardan ve geni aci sevenler icin bir yazi hayirlayip karsi ataga geceyim.Hatta Ligtv'yi kameranin yerini degistirirseniz aboneliklerimizi iptal edicez diyede hafif yollu tehdit edeyim.Sonucta kamerayi oldugu gibi ve yuksekten seven bir suru taraftar var.Hadi ne yapacagiz simdi,buyur burdan yak.

Bende benim gibi yukardan ve geni aci sevenler icin bir yazi hayirlayip karsi ataga geceyim.Hatta Ligtv'yi kameranin yerini degistirirseniz aboneliklerimizi iptal edicez diyede hafif yollu tehdit edeyim.Sonucta kamerayi oldugu gibi ve yuksekten seven bir suru taraftar var.Hadi ne yapacagiz simdi,buyur burdan yak.

Bir tek sen seviyorsun sanırım o açıyı.

Üst Alt