TT Arena Kamera Açısı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TT Arena Kamera Açısı

Yillardir hep özenmisimdir Galatasarayimizin macini TVden izlerken stadiumdaymis gibi zevk aliyim diye..

ama hic o zevki tadamadim.. dedimki yeni stadimiz yapinca belki olur ? yine olmadi :sad007:

Bakiniz bir Chelsea maci

chelseau.png

oyuncularin kameraya olan yakinligini .. kameranin acisinin güzelliyini fark ettinizmi ?

Burdada bir Bayern Münih maci

bayerncv.png

nerdeyse sahanin icindesin.. oyuncularin suratlarini secebileceksin

birde galatasarayimizin tt arenadaki kamera cekimine bakiniz:sad007:

galatasarayr.png

utanmasalar catiya takacaklar kameralari futbolculari sadece tepelerini izliyecez :mad:

belki ben abartiyorumdur.. ama senelerdir hep gözüme carpan bir mevzudur..

evet kameranin yeri bellidir stadta su anda .. ama o yeri deyismez diye birseyde yoktur herhalde cok zor birsey olmasa gerek

eğer sizde benim gibi düsünüyorsaniz ekipden birine rica edelim galatasaray yönetimine bu konuyla ilgili bir mail atalim

Cevap: TT Arena Kamera Açısı

üstteki iyide alttaki resimdeki kamera açısı leş.bunaldım valla ona bakarken.

alisamiyendede güzeldi.Malesef hiç değişmeyecek uzaktan izlemek zorundayız.Ayrıca tv den stad çok soğuk duruyor.Işıklandırmalardan kaynaklı sanırım.

Cevap: TT Arena Kamera Acisi

Süper konu. Harbiden dediğin gibi. Lig tv nin bu işe çözüm bulması lazım

Mikrofon konumlandırmaları, taraftarın sesini kısmaları... Rakip takımın stadında spikerin sesi duyulmazken biz de tam tersi oluyor.

Kamera konusunda da hiç umurlarında olacağını sanmıyorum.

Ne kadar güzel görünürse o kadar üzülüyorlar, o yüzden yapmazlar.

Cevap: TT Arena Kamera Acisi

ses düzeni zamanla olabilecek seydir .. sonucda stadt yeni .. ama kameranin yeri deyismesi lazim
Mikrofon konumlandırmaları, taraftarın sesini kısmaları... Rakip takımın stadında spikerin sesi duyulmazken biz de tam tersi oluyor.

Kamera konusunda da hiç umurlarında olacağını sanmıyorum.

Ne kadar güzel görünürse o kadar üzülüyorlar, o yüzden yapmazlar.

Işıktan kaynaklı değil,stadın mimarisinden kaynaklı.

TT Arena ile Avrupa'da en benzer mimariye sahip stadyumlardan birisi Arsenal Emirates Stadium.

Bizimkinden çok farkı yok.

[video=youtube;wosTtAfIsyQ]https://www.youtube.com/watch?v=wosTtAfIsyQ&feature=related[/video]

Chelsea stadyumu zaten EPL stadyumu,onlarda utanmasalar tribünler ortasaha noktasından başlayacak.Allianz Arena gibi capsindeki çekim ise yakın çekim ancak akışı takip etmek yakın çekimlerde cidden tecrübe gerektiriyor.Bizde üst seviye yayıncılık yeni yeni başlarken biraz zor.

Dünyanın en iyi kamera açısına sahip stadı Alisamiyendi bence. :( Aslantepe'nin kamera açısı çok büyük hayal kırıklığı benim için.

bscap0000hpw.jpg

bscap0001jxv.jpg

Niye yav ben de yakın kameraları sevmem.Böyle sahada kimin ne yaptığını görebiliyorsun.

Üst Alt