TT Arena Otopark ve Bilet | Lütfen Bakar Mısınız? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TT Arena Otopark ve Bilet | Lütfen Bakar Mısınız?

Arkadaşlar ligin 6. haftasında ki GALATASARAYIMIZ - Bursa maçına gideceğim inşallah bi aksilik çıkmazsa.

1-) Bir arkadaşın dediğine göre stadın otoparkına sadece VİP ve loca sahibi araçları park edebiliyormuş. Bir başka arkadaşın dediğine göre ise 30TL verip park edebiliyormuşuz. Bir başka arkadaşın dediğine göre de 5TL verip park edebiliyormuşuz. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşımız varsa yazarsa sevinirim :)

2-)

Maçı bi bayan arkadaşımla izleyeceğim için 113-114 yada 214'den bileti almayı planlıyorum. Sizce en güzel açı hangisinde olur. Ayrıca tahminen Bursa maçında oraların bilet fiyatı ne olur? Birde orası maç kamerasının tam karşısına mı düşüyor?

Şimdiden teşekkürler....

Cevap: TT Arena Otopark ve Bilet | Lütfen Bakarmısınız

Metro otoparkına bırak, 5-10TL birşey. (Stad önünden Ankara istikametine U döndüğünde hemen karşıda.)

113,114,214 bunlar çok güzel yerler. Ve evet kamera karşısına düşüyor.

Abi metro otoparkı dediğin stadın orada mı oluyor. Yani arabayı oraya bırakınca yürüyerek stada geçebilirmiyiz yoksa metroya mı binmemiz gerekir.

bu soruya ek olarak metro girişinden başka giriş yok mu? mesela otoparkalrda yer bulamazsak stada yakın sokaklara bıraksak nasıl ulaşırız stada yada böyle bişey mümkünmü?

Mümkün arkadaşlar, stada girmek için metro girişini kullanma zorunluluğu yok.

en ideali vipten bileti almak sana göre o zaman arabayıda stad otoparkına park edersin rahatçana 113-114 oralar 150-200 lira 214 dediğin yerde 300 lira oralara o kadar para vereceğine 213 vipten al biraz daha paraya kıyıp yeme içme hepsi bedava + otopark avantajı ;)

Selam Arkadaslar!

Bana yardimci olursaniz cok sevinirim.

Biz Almanyadan Istanbula Maca gidecegiz, 9 kisiyiz, 3 tane cocuk yanimizda var, biletleri biletixden aldik. Hersey güzelde, beni bu geri dönüs ulasimi korkutuyor.

Türk Telekom Aranaya gidis Metroyla rahatmis, ama dönüs izdiham. (?)

Bu olayai önlemek icin,söyle bir sey düsündüm, Maca Metroyla gidelim, Taksilerle geri dönelim.

Kaldigimiz Semt Kartal.

Yoksa alternatifler varmi? Bana bir yol gösterseniz. Cok tesekkür ederim.

Alternatifler:

Bir minibüs kiralasak? Oto Park ne kadar?

Gidis Metroyla , dönüs taksiyle.

Osman; Metro otoparkında yürüyor, asansörle aşağı iniyorsun, Metro 'nun Aslantepe çıkışına gelmiş oluyorsun. Yani bir daha metroya binmene gerek yok. Stad karşında.

Ben 3 kez gittim, hep böyle yaptım.

Selam Arkadaslar!

Bana yardimci olursaniz cok sevinirim.

Biz Almanyadan Istanbula Maca gidecegiz, 9 kisiyiz, 3 tane cocuk yanimizda var, biletleri biletixden aldik. Hersey güzelde, beni bu geri dönüs ulasimi korkutuyor.

Türk Telekom Aranaya gidis Metroyla rahatmis, ama dönüs izdiham. (?)

Bu olayai önlemek icin,söyle bir sey düsündüm, Maca Metroyla gidelim, Taksilerle geri dönelim.

Kaldigimiz Semt Kartal.

Yoksa alternatifler varmi? Bana bir yol gösterseniz. Cok tesekkür ederim.

Alternatifler:

Bir minibüs kiralasak? Oto Park ne kadar?

Gidis Metroyla , dönüs taksiyle.

Maç bitmeden 10 dk önce çıkarsan yada maçtan sonra yarım saat bekler ve stadtan geç çıkarsan trafik azalır, 1 saat beklemeyi göze alıyorsan iyice rahatlar.

Sonra metroyla istediğin yere gidersin. Araç kiralamaya falan gerek yok.

Not: Stadın önünden taksi geçmiyor. Ancak patikadan tırmanıp TEM 'e çıkarsan oradan bulabilirsin.

Sana da önerim, araç kiralayın, stadın oradaki Metro otoparkına bırakın, maçtan sonra kalabalıktan fazla etkilenmeden (metro girişine kadar zorlanıyorsun ama metroya binmediğin için çok sorun olmuyor) tekrar otoparka dönüyorsun.

48ee8metrootoparki.png

Çok teşekkür ederim Abdullah abi çok iyi oldu aydınlandım vallahi :)

Abi bu resim üzerinden birşey sorayım bende pegasusda kombine var her maça geliyorum.

anadolu yakasından geliyorum sanayi durağında iniyorum çarşıda birşeyler atıştırdıktan sonra

o kırmızı çizginin olduğu yerden yürüyoruz. patikadan inemiyoruz polis oluyor bazen

o zaman otoparka yürüyüp asansörle geçiyoruz. bunun dışında o taraftan geldiğimde

bu stada adam akıllı girebilirmiyim? nasıl?

Cevap: TT Arena Otopark ve Bilet | Lütfen Bakar Mısınız?

Oturmayı düşündüğün yerler müthiş ama benim tercihim 214 olur biraz yükseklik iyi oluyor.

Güzel bir yer derim. Doğu ile Kuzey'in tam kesişimi :) Ne kale arkası ne de doğu :D

bursa maçı ne gün?gitsem mi diye düşünüyorumda

Ben arabayı 4.Levent'e bırakıyorum. Oradan metro ile geçiyorum.Kız arkadaşım ile beraber gittiğimde de,yine aynı şekilde ama biraz erken gidiyoruz, sorun olmuyor.

Bir de o turkuvaz renkli koltukların herhangi birini tercih edebilirsin. Benim de kombinem 4.kategoriden, gayet memnunum.

Arkadaslar ben kücük videokamerayi götürmek istiyorum, bu yasakmidir?

Almanya maci icin düsünmüstüm.

Üst Alt