TT Arena yaya yolu 06.11.2011 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TT Arena yaya yolu 06.11.2011

Cevap: TT Arena yaya yolu 06.11.2011

Yahu stat çıkışında bir yol yapılmayacak mı? Dağ taş mı çıkılacak yine?

çıkışta metroda yine birçok kişiyle akraba olduk... yapsınlar artık bişeyler yoksa popülasyonda gereğinden fazla bir artış olacak...

çıkışta metroda yine birçok kişiyle akraba olduk... yapsınlar artık bişeyler yoksa popülasyonda gereğinden fazla bir artış olacak...

hakikatten miy maçındanda çıkışta rezillik devam ediyordu bu stada gitmeyen taraftara artık kızmıycam.

kombinem olmasa bende abuk subuk maçlara gitmezdim millet haklı gelmemekte sonuna kadar.

ya o metronun ordaki asansör ve merdivenden otoparka çıkmanın imkanı yok

stada özel arabayla gelsen dert otobüsle gelsen dağ tepe iniyosun gene dert..

O stadı o şekilde yapanı ve buna onay vereni allah bildiği gibi yapsın ya..

hollandada yasiyorum..

yani duyulanlara bakilirsa.. berbat ulasim..

ama pozitif yonu.. bu halde 35.000 kisi geliyorsa.. hersey bittiginde.. 4/4 luk oldugunad.. full cekeriz gibime geliyor..

7e45f37a.jpg

şuradaki köprüye çıkmak için 20 dk. yol kat ettik dağ tepe tırmandık oradaki merdivenlerde yoktu tam rezaletti şimdi güzel olmuş o merdivenler..

Birgün eger bir izdiham yasanirsa Galatasaray hic dert etmesin bence...

Cünki nede olsa...

"Bu Statt GSGM´ye aittir"

Bu biletler bu kadar pahalıyken zor full çekeriz ...yönetim taraftarı cok zengin Sanıyor

Biletler gayet uygundu. 200 Tl'lik bileti de alacak taraftar vardır, herkes asgari ücret almıyordur bu ülkede değil mi? Ulaşım olayının 20, 30 veya 45 Tl'lik biletlerle maça gelenler adına bir sorun olduğunu sanmıyorum zaten. Bence maksimum 15 dakika üst üste gidilen bir metro yolculuğu İstanbul şartlarında gayet normal. İş çıkışı metrobüs, tramvay veya metro gibi ulaşım araçlarını kullanan biri olarak hiç yadırgamıyorum. Ulaşım sorunu aslen daha pahalı olan biletleri alacaklar için var. Çünkü adam kendi aracıyla gelmek, otoparka rahatlıkla girip çıkmak istiyor. Bu sağlandığında bence o biletler de satılacak. Yani İstanbul'da 200 Tl'lik bilet alacak gücü olan Galatasaray taraftarı yokmuş gibi davranmayalım.

Stada bir deneyim olarak bakmayan Galatasaray yönetimi, neden 30-35 bine oynuyorum diye bakıyordur eminim. Ben söyleyeyim hiç yormasınlar kendilerini:

1. Yıldız futbolcu almadılar, üstelik Arda'yı sattılar, bize 2 dünya yıldızı borçları var. Podolski ve Doumbia olur. Keisuke Honda da olsa tadından yenme

2. Bir bilete 100TL, ya da bir kombineye 1500-2000TL verecek adam stada 15 dakika önce gelip, maç bittikten 15 dakika sonra da evinin yolunu tutabilmeyi ister. Eğer sen insanları metroya yığıp saatlerce bekletirsen, başlarım öyle maçtan der, oturur rahat rahat evimde seyrederim der.

Bütün bunlara rağmoen 30-35 bin yine iyi. Neden bu kadar adam geliyor onu da söyleyeyim. Birincisi insanlar stadı merak ediyor. İkincisi Terim takıma bir enerji kattı.

Eğer Terim anlamsız takıntılarını sürdürüp Sabri'yi orta sahada, Riera'yı kanatta oynatmaya devam ederse, yollar düzeltilmezse, 15-20 bine düşer bu rakam.

Yollar düzeltilir, Ocak ayında Podolski-Doumbia-Honda(Rosicky) üçlüsü alınırsa o zaman stad neden 80bin kişilik yapılmadı diye üzülürüz.

Hersey zamanla daha iyi olucak.1 sene icinde stat ve cevresiyle ilgili hic bir sorun kalmıyacak insallah

Üst Alt