TT Arena'da Maç Nereden Daha Güzel İzlenir? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TT Arena'da Maç Nereden Daha Güzel İzlenir?

Cevap: TT Arena'da Maç Nereden Daha Güzel İzlenir.

abi git pegasus'a olayların içine gir :D güney ve pegasus hariç diğer gelenler seyirci.

Batı ve ya Doğu fark etmez, kamera açısının olduğu her alanda rahat izlenir. Mersin maçını Batı tribününde kameramana oldukça yakın bir yerde izledim, görüş açısı oldukça iyiydi.

abi git pegasus'a olayların içine gir :D güney ve pegasus hariç diğer gelenler seyirci.

Ulan kayınpeder peşime takılacak gibi. Bi arkadaşımla gidicem ama adam tutturdu ben de gelicem diye. Yaşı 70, benden dinç. Bi de Hollandalı.

Bak dedim, benzemez dedim, donarsın dedim, Rıjkaard gibi centilmen değiliz dedim, döveriz dedim, söveriz dedim. Adam her şeye everything is okey for me diyor yaw.

Hay senin ben var ya. Neyse hanıma dicem gelmesin ama sanmıyorum. Şaka bi yana severim de adamı. Çok kral herif yaw :asd:

Batı ve ya Doğu fark etmez, kamera açısının olduğu her alanda rahat izlenir. Mersin maçını Batı tribününde kameramana oldukça yakın bir yerde izledim, görüş açısı oldukça iyiydi.

Ya Adem o dediğin yer hangi numara işte onu bilmiyorum. Gitmedim hiç kaaardeşim ;) Zaten en yeteneksiz tarafım yön bilgisidir

113 kaç para olur beyler. Her zaman gitmiyoruz zaten kıyarız paraya. Bi deyverin bakam kaç para olur?

Üst Alt