"TT Arena'yı istiyoruz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"TT Arena'yı istiyoruz"

Cevap: "TT Arena'yı istiyoruz"

Artık takmayın kafanıza gençlik spor il müdürlüğü sözleşmeyi imzaladıktan sonra stat galatasarayın dedi yönetimde vermiyor zaten stadı zaten vermekte yemez

O çok isteyen Beşiktaş'lı yönetici arkadaş

Empire-State-Binasi.jpg

Şimdilik bununla idare edin.İleride kısmetse en büyüğünü alırsınız.

O da Nişantaşı çocuğu ,o da zengin ,o da üniversite mezunu onu da alınsana aranıza.

bu isin iki yüzü var, Türkiye daha böyle birseye hazir degil, taraftar istemiyor, öteki yanida maddi katkisi... öyle bir anlasma yapilmaliki besiktas oranin sahibi degil kiracisi rolünde olmali... Gelirin 35% direk galatasaray'a, 5% yada 10% cim bakimi icin, stada verilen bütün zararlar besiktas kulübüne ait, besiktas'in ev sahibi oldugu galatasaray'a karsi yapacagi mac olimpiyatta olmali... tff fikstürü ona göre ayarlamali(1 hafta galatasaray, 1 hafta besiktas). buradan gelecek paralarla galatasaray en az iki tane AVRUPA capinda bedavadan futbolcu almis olur... ben sahsen karsi gelmezdim saracoglunda oynamak isteseler, ne cek ne senet sicak para söz konusu...

Eğer Ednanlar buna müsade ederse suikaste kurban gidebilirler. Akıllarını başlarına alsınlar.

İsteyen Beşiktaşlıları anlarım.

Ancak Beşiktaş 'lı olmayıp, Beşiktaş 'ın TTArena 'yı kullanmasını destekleyenler var, onlara uyuz oluyorum.

Kafam kızarsa Ali Ece 'yi ararım bu konuda.

bu karaktersizler iyice iğrençleşmeye başladılar,ulan ezikler siz bize zamanında verdinizmi inönüyü?? defolun gidin olimpiyata

Üst Alt