"TT Arena'yı istiyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"TT Arena'yı istiyoruz"

"TT Arena'yı istiyoruz"

Beşiktaş İkinci Başkanı Metin Keçeli, İnönü Stadı için artık son izinlerin alındığını söyledi. Keçeli, "Anıtlar Kurulu kararını verdi, yeni projeyle birlikte İnönü Stadı'nı yeniden yapacağız.

Mayıs ya da haziranda kazma vurulur, yılbaşına doğru hafriyat çalışmaları biter." dedi. Stadın yapımında bütün paranın Beşiktaş tarafından ödeneceğini kaydeden Keçeli, Türk Telekom Arena'da oynama fikirlerinin henüz çok yeni olduğunu, bu konuyu Galatasaray yönetimi ve devlet büyükleriyle konuşmadıklarını anlattı.

Keçeli, "Zamanında Galatasaray yönetimi Ali Sami Yen'i yıkma fikri olduğunda maçlarını İnönü Stadı'nda oynamak için bizden izin istemiş, biz de olumlu karşılamıştık." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Ajansspor

Cevap: "TT Arena'yı istiyoruz"

Zamanında Galatasaray yönetimi Ali Sami Yen'i yıkma fikri olduğunda maçlarını İnönü Stadı'nda oynamak için bizden izin istemiş, biz de olumlu karşılamıştık.

Tabi tabi zaten biz de İnönü'de oynadık.

Yalan söylüyor şerefsiz. Kulübümüz kurucusuna ana bacı küfür eden adamlara mı vereceğiz stadımızı?

Bende iş güc sahibi olmak istiyorum araba almak istiyorum boy boy cocuklarım olsun tas gibi bi karım olsun istiyorum Allah gönlümüze göre versin:D

Bunlar kokoyu cok cekmiş Hastasıyız dedeee!:D

Olmaz aga.

Tek bir kişiyim, ama bu olaya ikna olmam, razı gelmem mümkün değil.

Mehmet Ayan dışında, Galatasaray 'lı olup aksine düşünen 1 kişiyi bile görmedim şu ana dek.

Ya biz UA nın koltuk kıran çakallarından dert yanarken bu itlerle mi ugraşcaz bide, orası bizim yuvamız, göz bebeğimiz, canımız. Olmaz öyle şey

Olmaz aga.

Tek bir kişiyim, ama bu olaya ikna olmam, razı gelmem mümkün değil.

Mehmet Ayan dışında, Galatasaray 'lı olup aksine düşünen 1 kişiyi bile görmedim şu ana dek.

Üst Alt