TTArena Bizimdir ! Uyarıyoruz ! | GSCimbom Bildirisi | #ttarenabizimdir - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TTArena Bizimdir ! Uyarıyoruz ! | GSCimbom Bildirisi | #ttarenabizimdir

Cevap: TTArena Bizimdir ! Uyarıyoruz ! | GSCimbom Bildirisi | #ttarenabizimdir

Bu başlıkta kapatılabilir.. :p ( Biri bizi takip ediyor.. )

Açıklama

Son dönemde yazılı ve görsel medyada Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı’nın iç saha maçlarını oynadığı Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da başka bir kulübün iç saha maçlarını oynayacağına dair birtakım haberler yer almıştır.

Kulübümüz konuyla ilgili olarak böyle bir taleple karşılaşmamış ve bu hususta hiçbir görüşmesi olmamıştır.

Kulübümüz, Gençlik Spor İl Genel Müdürlüğü ile yaptığı anlaşmaya göre sadece milli bayramlar, Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık faaliyetlerinde Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’yı herhangi bir bedel alınmaksızın tahsis etmekle yükümlüdür.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena, Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı’nın iç saha maçlarının yanı sıra Kulübümüzün onay verdiği organizasyonlara ev sahipliği yapacaktır.

Galatasaray Spor Kulübü

Açıklama - 30.06.2011 12:40 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org

firatgunayer fırat günayer

Galatasaray:"Beşiktaş'ın maçlarını TT Arena'da oynamasıyla ilgili kulübümüzün hiçbir merciiyle görüşmesi olmamıştır""

12 dakika önce Favorilere ekle Retweetle Yanıtla

kuvarezma rüzgara arkasını verip daha iyi trivela yapar olimpiyatta :D

Konunun uygun ve güzel bir son söz ile kapatılması için Abdullah abiyi göreve davet ediyorum. :)

Açıklama

Son dönemde yazılı ve görsel medyada Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı’nın iç saha maçlarını oynadığı Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da başka bir kulübün iç saha maçlarını oynayacağına dair birtakım haberler yer almıştır.

Kulübümüz konuyla ilgili olarak böyle bir taleple karşılaşmamış ve bu hususta hiçbir görüşmesi olmamıştır.

Kulübümüz, Gençlik Spor İl Genel Müdürlüğü ile yaptığı anlaşmaya göre sadece milli bayramlar, Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık faaliyetlerinde Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’yı herhangi bir bedel alınmaksızın tahsis etmekle yükümlüdür.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena, Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı’nın iç saha maçlarının yanı sıra Kulübümüzün onay verdiği organizasyonlara ev sahipliği yapacaktır.

Galatasaray Spor Kulübü

Avucunu yalasınlar. :D

Daha once de belirtmistim , bu konunun son mercii GS klubu , nihai karar mercii. Onun oncesinde zaten alinmis bir yikim karari yok , yikim kararinin alinmasina imkan verecek izinler ortada yok. Bunlar tamamlandigi zaman besiktas nerede oynayacaksa gider oynar. Henuz dogmamis cocuga don bicen gazetelerin sacmaliklari. Bosu bosuna iki klubu de zor duruma dusuruyorlar. Diger yandan boyle bir muracaat ileride gundeme gelebilir. Bu durumda da olumlu cevap verilecegini zaten hic bir zaman dusunmedim , dusunmedik. Diger yandan bu gibi kararlar baskanin ya da yonetim kurulunun inisiyatifinde degil. Bunu aciklamaya calismistim. Bu tip bir karar alinsa dahi , ilk firsattaki toplantida aninda dusurulur o karar onerge ile.

Daha once de belirtmistim , bu konunun son mercii GS klubu , nihai karar mercii. Onun oncesinde zaten alinmis bir yikim karari yok , yikim kararinin alinmasina imkan verecek izinler ortada yok. Bunlar tamamlandigi zaman besiktas nerede oynayacaksa gider oynar. Henuz dogmamis cocuga don bicen gazetelerin sacmaliklari. Bosu bosuna iki klubu de zor duruma dusuruyorlar. Diger yandan boyle bir muracaat ileride gundeme gelebilir. Bu durumda da olumlu cevap verilecegini zaten hic bir zaman dusunmedim , dusunmedik. Diger yandan bu gibi kararlar baskanin ya da yonetim kurulunun inisiyatifinde degil. Bunu aciklamaya calismistim. Bu tip bir karar alinsa dahi , ilk firsattaki toplantida aninda dusurulur o karar onerge ile.

abi ayın 2sinde yeterli çoğunluk sağlanır mı mali kongre için,9una sarkacak gibi mi?

Hic bir kongre ilk aciklanan tarihte yapilmaz. Seklen aciklaniyor ilk tarih , toplanti 9 temmuzda

Beşiktaşlı Arkadaşlara Söyleyin 23 Nisanda Bütün Gün Arenada Oynayabilirler Söz Karışmayacağız.

Bazı arkadaşlar hala o açıklamada "bedeli neyse verilir oynayabiliriz'i" çıkarmışlar beşiktaşlılar hakikaten çok zeki

Burada demek istiyorki;

Bedeli alındıktan sonra tahsis edilebilir..

Bazılarının konuştukları ,parçalandıkları boşuna..

forza alıntı.

Beyin bedave..

Sözleşme gereği oynanabilir olsa bile bu kadar tepkiden sonra GSGM ninde böyle bir şeye kalkışacağını sanmıyorum.Lig karışır sırf bu olaydan dolayı.Tepki gösteren, resmi siteye mail atıp Galatasaray taftarının duygularını yönetime ileten, tüm medyaya gösteren başta burdaki arkadaşlar olmak üzere tüm Galatasaray taraftarına tşk ederim.Ancak bir olursak güçlü oluruz.

Açıklama

Galatasaray Spor Kulübü

Onlar TTArena'ya anca Misafir takım bölümüne gelebirler aslında orayıda Hakketmiyorlar ya o baska konu .

Üst Alt