TTArena Bizimdir ! Uyarıyoruz ! | GSCimbom Bildirisi | #ttarenabizimdir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TTArena Bizimdir ! Uyarıyoruz ! | GSCimbom Bildirisi | #ttarenabizimdir

zteszc.jpg

Bugün Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in ailesinin sahibi olduğu VATAN gazetesinde yayımlanan "TT Arena ve Beşiktaş" konulu haberi ve gelişmeleri endişe ile izlemekteyiz.

106 yıllık kulübümüzün en büyük atılımı olan Ali Sami Yen Spor Kompleksi'ni, Galatasaray'ın kurucusu ve Başkanı Ali Sami Yen'e her fırsatta galiz küfürler eden bir toplulukla paylaşmak istemediğimizi başta başkanımız Sayın Ünal Aysal olmak üzere Galatasaray SK Yönetim Kurulu'na duyurmak istiyoruz.

Bizler Galatasaray taraftaları olarak, bugüne kadar yalanlanmayan bu söylentinin gerçekleşmesi halinde "KOMBİNE İADESİ" kararı aldık.

Galatasarayımızı yöneten değerli isimlere saygı ile duyrulur.

Galatasaray taraftarları adına,

GSCimbom.com

Ek olarak; destek olmak isteyen üyelerimiz Twitterda #ttarenabizimdir tagı ile düşüncelerini dile getirebilirler

Cevap: TTArena Bizimdir ! Uyarıyoruz ! | GSCimbom Bildirisi | #ttarenabizimdir

Arkadaşlar konuya lütfen ilgi gösterelim. Sık sık nöbetteki üyelerimiz buraya yönlendirelim.

tam destek tt arena bizimdir kargalar uzak dursun

bunu kulübe yollayacaksınız değil mi?

yemin ederim eger besiktas bu stadta oynarsa, ezilmis ezik gibi dururuz, cok pis dayak yemis gibi hissederim kendimi.

besiktas bu stadta oynayacak, yani düsüncesi bile acitiyor beni.

kaldi ki, bunlarin stadi 2-3 yil ancak biter.

Adam olsunlar. Olimpiyatın yolları taştan, var mı daha beleşçi Beşiktaş'tan.

biz olimpiyatta oynarken iyiydi #ttarenabizimdir

Gerçekten şakası bile olmaz.Orası bizim,kargalar gitsin Olimpiyatta oynasın.Ulan ne yüzsüz bu karga sürüleri.

Cuma günü imza töreni için stada gidecek her taraftar tepki koymalıdır, bu olay gerçekleşmemelidir!

Normalde Beşiktaşı çok severim, ama yönetim kurulunun son dönemdeki tutumu nefret ettirdi beni kendilerinden.

Ünal Başkan, sakın izin verme onlara, Galatasaray taraftarı bu konuda desteğini esirgemez, ama izin verirsende tepkisiz kalmaz!

İktidar'ın bütün dayatmalarına rağmen, demirören'in yalamalarına rağmen böyle bir şey olmayacak.Kapı gibi tapu bizde.Vermiyoruz kardeşim. Destek olun, boyun eğmeyin.

bizim stadımızı kullanamazlar merak etmeyın

Üst Alt