TTK Final | Galatasaray Yurtiçi Kargo 1-3 Fenerbahçe Grundig | 8 Nisan | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TTK Final | Galatasaray Yurtiçi Kargo 1-3 Fenerbahçe Grundig | 8 Nisan | Maç Sonucu

Galatasaray Yurtiçi Kargo final maçında 8 Nisan 2012 Pazar günü, saat 16.30'da, Eskişehir Anadolu Üniversitesi 2 Eylül Kampüs Spor Salonu'nda, Fenerbahçe Grundig ile karşılaşacak.

Cevap: TTK Final | Galatasaray Yurtiçi Kargo - Fenerbahçe Grundig | 8 Nisan | 16.30

ilk defa böyle bir konu açtım umarım uğurlu gelir kupayı alırız :) takımımıza başarılar diliyoruz.

Cevap: TTK Final | Galatasaray Yurtiçi Kargo - Fenerbahçe Grundig | 8 Nisan | 16.30

inşallah şu eziklere kupayı kaptırmayız. başarılar aslanlar.

Bu sene galiba ezikler bizi yenip kupa alamadı, bayan voleybolda Türkiye kupası ne oldu onu bilmiyorum ama diğer branşlarda elleri hep boştu :D

ua maça gidecekmiş iyi güzel de futbol dışı branşlarda sadece fener ve kritik avrupa maçlarında salonlara gidiyorlar.mesela dünkü çok önemli eczacıbaşı maçında çok az seyircimiz vardı.eczacıbaşılılar bile fazlaydı bizden.ama fenerin vakıfbankla yaptığı maçta fenerliler salonu doldurmuştu.kısacası ua sadece fener maçlarına gelmeyi bırakıp tüm maçlarda salonlara gitse iyi olacak.

her hafta her branşta fenerle maçımız oluyor

Voleybol'da Fener maalesef üstün. Kaybederiz gibime geliyor, acik konusmak gerekirse.

İlk kez voleybolda kupa finalinde karşılaşıyoruz sanırım veya çok uzun bir süre olmuş olmalı ???

Buraya kadar gelmişiz almassak olmaz. Arkas'ı eledik o kadar.

Haydi !!!

İlk kez voleybolda kupa finalinde karşılaşıyoruz sanırım veya çok uzun bir süre olmuş olmalı ???

Buraya kadar gelmişiz almassak olmaz. Arkas'ı eledik o kadar.

Haydi !!!

2 yıl önce final oynamıştık Ziraat Bankası ile onun dışında hiç finale yükselmedik.

Hadi bakalım. İnşallah kazanırız.

arkasın altında bir takım fb, yeneriz inşallah

20 dakika kaldı.Alıcaz bu kupayı öyle çok büyük üstünlük yok,ben inanıyorum.

Kadro olarak üstünlükleri falan yok alacağız bu maçı.

Maç GS TV'de değil miydi yayın başlamamış daha

Üst Alt