Ttnet - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ttnet

Cevap: Ttnet

Adamlar bizi düşünecek değil tabi haklısın. Telefon faturası ama hiç ama hiç konuşmadığında 14 TL fln geliyor bana. 1-2 defa yemek söylemek için kullanırsam, çat 19-20 TL geliyor. Ama kanun çıkarıyorlar sanırım, artık ev telefon hattı olmadan internet kullanılabilecek. Onu bekliyorum, umarım yaza kadar gelir. Vodafone'de sanırım yabancı diye pek işlere el attırmıyorlar. Turkcell ve Avea biraz devlet garantisi ve koruması altında gibi.

Adamlar bizi düşünecek değil tabi haklısın. Telefon faturası ama hiç ama hiç konuşmadığında 14 TL fln geliyor bana. 1-2 defa yemek söylemek için kullanırsam, çat 19-20 TL geliyor. Ama kanun çıkarıyorlar sanırım, artık ev telefon hattı olmadan internet kullanılabilecek. Onu bekliyorum, umarım yaza kadar gelir. Vodafone'de sanırım yabancı diye pek işlere el attırmıyorlar. Turkcell ve Avea biraz devlet garantisi ve koruması altında gibi.

Kanun çıktı ama internete de zammı koydular hemen :)

"Telefonsuz internetten faydalanmak isteyen aboneler, servis sağlayıcılarına 13 ila 14 TL arasında değişen ek bir ödemede bulunması gerekecek."

Kanun çıktı ama internete de zammı koydular hemen :)

"Telefonsuz internetten faydalanmak isteyen aboneler, servis sağlayıcılarına 13 ila 14 TL arasında değişen ek bir ödemede bulunması gerekecek."

Evet 4 Lira pahalandı benim tarifem. Kanun resmi gazetede yayınlandı yani öyle mi? Eğer öyleyse, ben hemen gidip kapattırayım telefonu.

@Sercan;

Hocam şu ülkede telefon kullanmayıp ADSL var diye telefon hattını kullanan milyonlarca insan var.Mesela ben,tek bir alo demeyip her ay 10TL bayılıyorum.20 değilmiş bu arada kontrol ettim.Bir yalın ADSL olayı çıkartıp bize hayaller kurdururken ona da 12-13TL sabit ücret koydular,telefonsuz kullanmanın ne anlamı var anlamış değilim.Kaç milyon abonesi var TTNET'in,dönen rantı düşünebiliyormusun.

İşte GSM operatörleri iyi göremedi bunu.Altyapıları için çok para harcadılar ancak bunu çok kısa zamanda müşteriden çıkartmak istediler.Halbuki daha iyi kotalarda daha makul fiyatlarla GSM operatörleri devreye girse,büyük bir rekabet ortamı oluşurdu.Ama baktığında Avea ile TT aynı aile,Smile ile Turkcell aynı aile,birbirlerinin ekmeğine yağ sürüyorlar bu dönen rant piyasasından.Olan bize oluyor.

O sabit ücret olayı ayrı bir komedi zaten.

Dün o kadar sövdüm,bugün arkadaştan idareten denemek için modem aldım hızım aynı oldu

Anlamadığım,modemim Cisco WAG120N modeli,piyasadaki en iyi ADSL modemlerden.Şimdiki ise arkadaşımın yazlık evi için alıp sonra kullanmadığı LEŞ Aztech marka modem.Ne diyim gerçi yine doğru şeyleri konuştuk ama ahımı aldın Cisco.

ttnet son dakika kazığını attı yine :( ayın 6sına kadar sözleşme varmış adamlar ne kadar para alacaklarını söylemiyorlar

Eğer Kablo Tv kullanma olanağınız varsa şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar.Daha önce Smile kullanıyordum istisnasız hergün sıkıntı çekerdim bağlantı konusunda.Yaklaşık iki yıldır Kablo Net kullanıyorum hiç bir sıkıntım yok.Üstelik 1024 sınırsız 36 lira,televizyonla beraber..

Üst Alt