TÜBAD Kupası | Galatasaray Odeabank 63-69 G.Antep Basket | MS | 28 Eylül


VabW7Z.png
v.png
Image.ashx


Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği (TÜBAD) Turnuvası Yarı Final
Galatasaray Odeabank - Gaziantep Basketbol
Sinan Erdem Spor Salonu
28 Eylül 2017 Perşembe
18:15
 
Son düzenleme:
.@gantepbasketbol karşısında maç kadromuz:

Hardy, Mehmet, Hendrix, TJ Cline, Ege, Renfroe, Christmas, Summers, Preldzic, Göksenin, Serkan
 
milli takimda 2dk süre alamayan göksenin köksal kaptansa dükkani kapatin gidin. royal hali antep bile ezmeye basladiysa.
 
Erman Kunter

“İstediklerimizi henüz yapamıyoruz. Adam eksiltemediğimiz için dışarıdan oynamak zorunda kaldık. Ancak üçlük yüzdemiz de epey düşük. İlk defa tam takım gibi oynadık. Scotty Hopson da gelirse tam takım olacağız. Genelde asıl sıkıntıyı müdafaada görüyorum. Sakatlıklardan gelen oyuncuları çok yıpratmak istemiyoruz. Lige kadar bazı şeyleri oturtmalıyız. Pazartesi günü tam takım olacağız gibi gözüküyor. İstek var; sonunda yaptığımız agresif müdafaa var ama yeterli değil. Zamanla toparlanacağız.”

Ege Arar

“Bizim açımızdan kötü bir maç oldu. Savunma açısından çıkaracağımız dersler var. Çok sayı yedik. Rakibimiz de çok yüzdeli şut soktu. Biz de topu dışarıdan çok iyi kullanamadık. En iyi şekilde ders çıkarıp Cumartesi günkü Olympiakos maçına hazırlanacağız.”
 
Tek tek bakarsak oyuncular bu bütçeye göre fena oyuncular değil, ancak bu tarz dar ve alt seviye rotasyonları çalıştıracak hoca lazım. Erman Kunter de bu vizyon yok.


GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Üst Alt