Tuchel, Bielsa ve Blanc'tan Biri ile Kısa Sürede Anlaşılacak! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tuchel, Bielsa ve Blanc'tan Biri ile Kısa Sürede Anlaşılacak!

Dün BipSpor'da çıkan haberler bugün bu haberler gösteriyor ki yazılan isimlere tazminatsız sözleşmelerini feshetmek hayal :D Bunlar ya gerçekten gerizekalı ki artık böyle olduğuna kesin inandım ya da cidden oyun oynuyorlar. Bu isimler 7 Ocak'ta gelip 20 Ocak'ta tazminatsız gönderebileceğin isimler mi yahu ? Şaka gibi.

Bence de oyalama haberleri bunlar.Yazılan isimlerin hiçbiri 15 günlük sözleşme imzalayıp kendi itibarını sıfırlamaz.

Galatasaray Başkanı Dursun Ozbek, teknik direktorluk icin adayını belirledi! - Gamaspor

haberin içeriğinde şöyle bir paragraf geçiyor:

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in, teknik direktörlük koltuğuna getirmek istediği ilk isim Fatih Terim. Özbek’in pazartesi günü deneyimli hocayla görüşme gerçekleştirerek ikna etmeye çalışması bekleniyor. Terim’in, şartlarını kabul etmemesi halinde Özbek, diğer isimlerle masaya oturacak. RESMEN KOMEDİ.
Bizim dolmuşçu Fatih hocaya şart sunacakmışta kabul edecekmiş OLM SEN NE AYAKSIN İLLA CEZAMI ALDIRCAN BANA.

Son düzenleme:
Galatasaray Başkanı Dursun Ozbek, teknik direktorluk icin adayını belirledi! - Gamaspor

haberin içeriğinde şöyle bir paragraf geçiyor:

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in, teknik direktörlük koltuğuna getirmek istediği ilk isim Fatih Terim. Özbek’in pazartesi günü deneyimli hocayla görüşme gerçekleştirerek ikna etmeye çalışması bekleniyor. Terim’in, şartlarını kabul etmemesi halinde Özbek, diğer isimlerle masaya oturacak. RESMEN KOMEDİ.
Bizim dolmuşçu Fatih hocaya şart sunacakmışta kabul edecekmiş OLM SEN NE AYAKSIN İLLA CEZAMI ALDIRCAN BANA.

tupcüyle calısan adam dursunla calısmak zorunda

Abi bu isimler nedir. Blanc'ı alabilirsen niye sezon başı almadın derler adama. Şu aşamada yabancı bir hocanın gelip katkı vermesi imkansız. Bielsa zaten asrın balonu o gelirse direk vazgeçelim şampiyonluktan. Tuchel ise tudora ettiğimizden daha fazla küfür yer

F8331 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hatırladığım kadarıyla en son 2006 yılında bir yabancı TD (Zico) ligi şampiyon olarak bitirdi. Bu istatistikler ortadayken ne Tuchel' i ne Bielsa' sından bahsediyoruz..

Gelicekler kötü sonuçlara göre aşağıdaki gibi nedenlerin arkasına sığınacaklar;
1- Takımı tanımıyorum.
2- Lige alışıyorum.
3- Zaten bu benim takımım değildi ki...

Bunlardan artık sıkıldık, yeter yani her sene aynı şeyler. Maç izlemek için haftaların dar geldiği o güzel günleri özledik..

#ÇareTerim

Sosyal medya algısı ile yönetilen bir klüpten birşey olmaz

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bielsa sadece taktik konusunda world class bir hoca degil. Futbolcularin kisisel gelisiminde de çok fayda saglamistir geçmiste (Imbula, Ayew,etc)

Marseille ve Bilbao'da oynattigi 4231'i burda oynatsa açik ara champ oluruz

Bunlardan hangisi gelirse gelsin yok şu taktikmiş bumu derken liderle aramızda 10 puan fark açılır martta koparız ligden.Kafasız Dursun Tuchel gibi birini alacaksan Haziranda alacaksın.Diğer 2 si çöp zaten Haziranda gelsede bir cacık olmaz.Ama 2 türlüde win benim için.Bu sene elden gider mayısta bu embesilden kurtuluruz.

Bilic gelsin işte. Ligi tanımıyor bahanesi de olmaz. Tıpkı Tudor gibi agresif bir yapıda. Bu takıma uyacak bir profil. İnsanların ne yazık ki saçma sapan oluşan algıları var adam hakkında.

Kimseye durup dururken Hırvatistan Milli Takımı, L.Moskova,Beşiktaş,Westham gibi takımları emanet etmezler. Tudor'a yapılan saçma sapan benzetme "stajyer" denemez hem.

Blanc,Bielsa,Tuchel falan tamamen kumar. Çok fazla transfer ister bunlar. Mali yapı kaldırmaz.

Üst Alt