Tudor: "11'e 11 devam etseydi golü bulacağımıza emindim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "11'e 11 devam etseydi golü bulacağımıza emindim"

sıkma canını aslan hocam,herdayim arkandayiz ins..

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Belki degisiklikler icin 164748.dakikayi beklemek yerine ne oynadigi belli olmayan sari kartli belhanda'yi cikarip yerine rodri'yi alsan su anda her sey daha farkli olacakti. Ayrica hali saha arkadasin Latovlevici'yi oynatmak yerine Linnes tercihi daha faydali olacakti.

Belhanda'yi oyundan almasi gerekiyordu

Onun disinda sirf nefret edildigi icin abartanlar var tabi korkak falan hic alakasi yok macin basinda ve 2. Yari belhanda'nin kartina kadar baskili oynayan bir takim vardi

Sevmiyorsunuz diye art niyetli mesajlara gerek yok

Arda bariz korkuyor yahu. Reddedilemez bir durum bu artık. Her büyük maçta ekstra bir stoper koymayı alışkanlık haline getirdi. Denayer hamlesi sürekli rakibi durdurmak üzerine kafa yorduğunu gösteriyor. Ben Feghouli, Belhanda, Gomis ve Ndiaye ile nasıl hücumda daha efektif olurum diye zerre kadar düşünmediği çok belli. Az biraz bunu düşünen biri Feghouli'ye Fenerbahçe'nin kalabalık bölgesi içeri doğru değil Mariano'nun bile tek başına dağıtabileceğini gösterdiği çizgiye doğru oynaması üzerine oyun kurardı.

Oyuna hakimdik ama kesin gol atarız havası yoktu maçta he tabii gol olması için buna gerek yok ama hiç müdahale etmemesi de çok ilginç. 1 puan almadık 2 puan bıraktık bu bile bakış açısını gösteriyor, zaten forvet çıkarıp forvet almasında ki amacı nedir çözen varsa anlatsın, en azından hızlı bir adam alsa uzun topla bir ihtimalimiz doğardı sanki 10 kişi kaldık diye ölmüşüz gibi herkesi yaslaması da gereksiz zaten Belhanda sahada yoktu.

Gol falan atamazdık çünkü kanatlara inip etkili oynamıyorduk. Sürekli top çevirip duruyorduk ama etkili olamıyorduk.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ya bi kes su ucuz bahane üretmeyi. Sanki 11'e 11 iken iyi mi oynuyorduk. Korkak herif.

Bundan bi yol olmaz. Icerde Derbi kazanamayan Hocadan bisey olmaz. Acilen yeni TD aramaliyiz. Mümkünse Önümüzdeki Sene icin simdiden yeni TD'yi bulmaliyiz.

Belhanda denen is ahlaki sifir, vurdum duymaz herif o kirmiziyi görünce, icimden "tudor kesin bu karti bahane olarak kullanir" gecti...

Uydurma. Siradan oyunculardan kurulu bir feneri bile yenemiyorsun. Onu gectim gol bile atamiyorsun. Kendi sahanda beraberlige razisin. Sanirsin ligin 9. Haftasi degil bitime 9 hafta kalmis sekiz puan ondesin de farki korumaya calisiyorsun. Galatasaray her maca galibiyet icin cikar. Sen de bunu aklindan cikarma is bilmez.

SM-G920V cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ceza vereceksin o zaman. Soytarılık yapıp herkesin emeğini hiçe sayan adamı 2 hafta sonra 11'de oynatırsan iki çift lafım olacak maçı 50-0 kazansak bile.

Ya bi de baskı maskı kurduk orası doğru da, neden taaa 70'i bekledik? Fener yoruldu, geriye çekildi de ondan. Bizim takımın herhangi bi hücum planı yok, ben buna ikna oldum artık. Ortada bi şablon var ve bireysel yeteneklerle birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Dümdüz oynuyoruz. Ciddi söylüyorum Başakşehir'i izlerken bile kıskanıyorum. Adamlar organizasyon falan deniyor basbaya. Bizde at Latovlevici'ye orta yapsın dağa taşa. At Mariano'ya ilerlesin, ya orta yapsın ya topu merkeze göndersin. Onlar bişey yapabiliyorlarsa yapsınlar...

Ya bi de baskı maskı kurduk orası doğru da, neden taaa 70'i bekledik? Fener yoruldu, geriye çekildi de ondan. Bizim takımın herhangi bi hücum planı yok, ben buna ikna oldum artık. Ortada bi şablon var ve bireysel yeteneklerle birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Dümdüz oynuyoruz. Ciddi söylüyorum Başakşehir'i izlerken bile kıskanıyorum. Adamlar organizasyon falan deniyor basbaya. Bizde at Latovlevici'ye orta yapsın dağa taşa. At Mariano'ya ilerlesin, ya orta yapsın ya topu merkeze göndersin. Onlar bişey yapabiliyorlarsa yapsınlar...
12/13 te dahil olmak uzere
5 sezondur boyleyiz malesef.

Seni Allah kahretmesin ya sezon başı 4 lü 4 lü dedin 3-5 puan fark atınca hemen 3lüye dönüp başımızı yaktın. hele bir şampiyon olamayalım da o zaman nasıl lanetliyorum seni.

Bu takim zor kaybeder. Anca böyle seyler olur ( artik sikcs olacak . Herkesi yenmemiz herek bundan sonra)

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Bu takim zor kaybeder. Anca böyle seyler olur ( artik sikcs olacak . Herkesi yenmemiz herek bundan sonra)

Bu işler söyle olsaydı böyle olsaydilarla olmaz. Kendi sahada oynuyorsun o kadar dakika boyunca pozisyon yakaladın mi yakaladin atabildin mi Hayır böyle maçlarda yakaladigini atacaksin zaten maçtan önce sistemle yine abuk sabuk şeyler yapmaya kalkıştın kimseye hikaye anlatıp da bahane bulmaya çalışma

Çok abartmaya gerek yok. Olmadı, önümüzde daha zor maçlar var ders alan bir hocamız olduğu için kafam rahat.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Üst Alt