Tudor Antalya Maçı İçin 6 Farklı Sistem Denedi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor Antalya Maçı İçin 6 Farklı Sistem Denedi

galatasarayda-igor-tudor-karari-baskan-acikladi-h1487946653-1c87bc.jpg

Sneijder ve De Jong'un sakat, Podolski'nin cezalı olduğu G.Saray'da Igor Tudor, Antalya karşısına hangi dizilişle çıkacağını henüz bulamadı.

Hafta boyunca değişik sistemler deneyen genç hoca, başta 3-4-3 olmak üzere tam 6 farklı diziliş üzerinde çalıştı. Savunmayı yine Semih-Hakan-Chedjou ve Carole ile kurmayı planlayan Hırvat çalıştırıcı, orta sahada adeta bilmece çözüyor. De Jong'un sakatlanmasıyla Josue, Tolga ve Selçuk'un bir arada oynama şansı artarken, Eren'in forvette yeri garanti. Kanatlarda Bruma ve Yasin bir adım önde; Rodrigues sürprizde.

KARE ASI DEĞİŞMİYOR

Defansa çok önem veren İgor Tudor, Antalya deplasmanında hangi sistemle çıkarsa çıksın geçen haftaki Beşiktaş derbisinde oynayan isimlerden vazgeçmeyecek. Hırvat teknik adam, dizilişler değişse de Semih Kaya, Hakan Balta, Chedjou ve Carole kare asından taviz vermeyecek.

GİZLİ LİDER HAKAN

Tudor, Antalya maçı öncesi Hakan Balta ile yakından ilgileniyor. Takım hakkındaki görüşmeleri Hakan ile yapan Tudor, saha içindeki gizli liderlik görevini de tecrübeli futbolcuya verdi.

Gsgazete - 6 farklı diziliş denedi

Yahu defansın sağına Linnes niye konulmuyor 3-4-3 ü o biçim kullanma şansı var şuanda ama hala tuhaf kadrolar peşinde Yasin önde oynar anca geride oynatmak saçmalık,Tolga-Josue-Selçuktan biride bu takıma lüks

Gecen hafta da yazdim . Idealimiz 3-4-3'tur Chelsea misali .

-----------------------Podolski------------------------
-----------Bruma--------------------Sneijder--------
--------------------------------------------------------
Carole-----Tolga-------------DeJong--------Garry
--------Chedjou-------Ahmet------Serdar------------
-----------------------Muslera-------------------------

Gecen hafta da yazdim . Idealimiz 3-4-3'tur Chelsea misali .

-----------------------Podolski------------------------
-----------Bruma--------------------Sneijder--------
Carole-----Tolga-------------DeJong--------Garry
--------Chedjou-------Ahmet------Serdar------------
-----------------------Muslera-------------------------
Carole bek oynarken hucuma yeterli desteği veremiyor.sol kanadı ona emanet etmek çok yanlış olur

Carole bek oynarken hucuma yeterli desteği veremiyor.sol kanadı ona emanet etmek çok yanlış olur
Elimizdeki kadroda 3-4-3'un kanatlarinda oynayip cift tarafli olarak hakkini verebilecek bir oyuncu yok . O yuzden bir kanadin Garry gibi daha ofansif bir kanadin Carole gibi daha defansif olmasinda fayda var diye dusunuyorum . Bruma'nin da kanada devrilecegi dusunulurse daha dengeli olur bence boylesi .

habere bakarsan sanki dörtlü defans oynadik besiktasa karsi, normalde 3 stoper oynadik ve defansa dönünce carole ve yasin geriye düstü ve bu sekilde defansi besledik.

Elimizdeki kadroda 3-4-3'un kanatlarinda oynayip cift tarafli olarak hakkini verebilecek bir oyuncu yok . O yuzden bir kanadin Garry gibi daha ofansif bir kanadin Carole gibi daha defansif olmasinda fayda var diye dusunuyorum . Bruma'nin da kanada devrilecegi dusunulurse daha dengeli olur bence boylesi .
Carolenin defansif özellikleride kötü sıradan bi oyuncu. Fizik gücüyle ikili mücadele kazanması ve hava toplarında etkili olması dışında bi artısı yok. Günümüz futbolunda beklerin topu oyuna sokması çok önemli bizim hiçbir bekimizde böyle bi özellik yok

Carolenin defansif özellikleride kötü sıradan bi oyuncu. Fizik gücüyle ikili mücadele kazanması ve hava toplarında etkili olması dışında bi artısı yok. Günümüz futbolunda beklerin topu oyuna sokması çok önemli bizim hiçbir bekimizde böyle bi özellik yok
Sana katiliyorum fakat eldeki malzeme bu :) . Telles olsaydi bence 3-4-3 icin idealdi . Fakat yok yere sattik . Suanki kadroda oraya Yasin'i yazmak cok ofansif olur . Linnes bi ihtimal ters ayakli yazilabilir( ki ben cok da tercih etmiyorum ) baska da oyuncu yok zaten . O yuzden eldeki kadroda bence en ideali Carole ( begenmesem de ) .

Ben Linnes'in (bence) çalışmayı seven, disiplinli bi oyuncu olduğundan dolayı Tudor'un en has adamlarından olacağını düşünüyordum. Oynatmama nedenini çok merak ediyorum

Üst Alt