Tudor, beIN Sports'ta Soruları Yanıtladı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor, beIN Sports'ta Soruları Yanıtladı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ndiaye Osmanlıspor'da 1 sezonda 10 gol atardı?
Tudor: "Ndiaye orada daha çok forvet arkası oynuyordu ve daha fazla özgürdü. Osmanlıspor'da oynamak ile Galatasaray'da oynamak bir değil.
Ama benim Badou'dan gol beklentim var. Sezon sonuna kadar 4-5 gol atmasını bekliyorum"

Tudor: "Ben dizilişlere, numaralara ve sisteme inanmayan bir hocayım.Bunu da oyuncularıma aktarmaya çalışıyorum.[FONT=&quot]Benim baktığım; kaç kişiyle rakip ceza sahasına giriyorsunuz, kaç kişiyle savunmaya dönüyorsunuz, kaç kişiyle rakip yarı alanda diziliyorsunuz..[/FONT]"

[FONT=&quot]Igor Tudor: "11 maçın hepsini 90 dakika tam gaz oynayıp bitirmek mümkün değil. Son maçlarda Fenerbahçe ve Trabzonspor gibi iki önemli rakiple oynadık, bu maçlara bakışın farklı olması normal."[/FONT]

Tudorlu Galatasaray, neden büyük maç kazanmıyor?
Tudor: "Fenerbahçe maçına bakıyoruz, hakem o penaltıyı verse kazanacaktık mesela."

Tudor: "Artık rakipler, oyun anlayışımıza göre önlem alıyorlar. Önümüzde daha 4-5 tane büyük maç var. Bekleyip onları da görelim.[FONT=&quot]Büyük maçları kaybedip şampiyon olacaksak, buna razıyım."[/FONT]

[FONT=&quot]Tudor: "11 haftada 'Galatasaray şampiyon olur.' algısı oluştu. Bu yanlış. Beşiktaş, Başakşehir ve Fenerbahçe kaliteli kadrolara sahip. Bence şampiyon son 3 maçtan önce belli olmaz."[/FONT]

ne büyük takımlarmış arkadaş fener ve trabzonu izlemesek bize yutturacak tudor.

2fc0a452e6a1b6f05fcc9f119c42afd5.gif

Tudor'da boyle bir dusunce var: buyuk maclarda 1 puan'a raziyim, diger kucuk takimlari yenip sampiyon olurum, ben bunu anladim

Tudor: "Fenerbahçe ve Trabzonspor maçından sonra da 'Galatasaray'da neler oluyor.' dendi. Bir şey olduğu yok. Bu iniş çıkışlar elbet olacak."

Galatasaray sezon sonuna kadar bu iştah ve tempoyla oynayabilecek mi?
Tudor: "Benim işimin en önemli noktası bu. Bunu devam ettirebilmek."

Tudor: "Yaz ayından beri kulüp içerisinde Arda Turan hakkında hiç konuşmadık. Çok büyük oyuncu ve duyduğuma göre karakterli bir oyuncu."

Aman hocam hiç bulaşma :/

Arda’yı istemiyor arkadaşlar. Net adam. Basında çıkan haberler de yalanlanmış oldu.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[FONT=&quot]Tudor: "Arda,Türk futbol tarihinin en önemli oyuncularından biri. Karakteri, kişiliği çok iyi. Arda konusuyla ilgili başkanımız daha iyi değerlendirme yapabilir."[/FONT]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt