Tudor, beIN Sports'ta Soruları Yanıtladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor, beIN Sports'ta Soruları Yanıtladı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sorduk soruları bekliyoruz şansal bey okuyacak mı?

[FONT=&quot]Soru1 : Rakip takımlar Galatasaray'ın sistemini çözdüler. Maç başladığında Fernando'ya pres yaparak Galatasaray'ın geriden oyun kurmasını engelliyorlar. Peki Galatasaray neden buna karşı uzun topla çıkıp önde basmayı tercih etmiyor? [/FONT]#Tudorasorum

Soru2 : [FONT=&quot]Galatasaray Sezon başında ki Presi yapamıyor Bunun sebebi sezonu erken açmaktan kaynaklı fizik kondisyon düşüşü mü? [/FONT]#Tudorasorum

Soru3 : [FONT=&quot]İgor Tudor neden Büyük maçlarda takımı arkada bekletiyor. Neden rakiplere ekstra önlemler alıyor? Neden hücum oynamaktan çekiniyor? [/FONT]#Tudorasorum

2EjV1O.png

sansar muhtemelen sacma sapan sorular soracak istanbula alıstımı ailesi nerde kalıyor cocuklar iyimi fatih terim büyük hoca baskanla aran nasıl ve sonra kapanıs

Başladı.

Şansal BüyükA herkesin röportaj dediği bu sohbete söyleşi dediği için şahsen çok teşekkür ederim.

Not: Mert Röportaj dedi yıkıldım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tudor: "Galatasaray'da köklü bir değişime gidilmesi gerekiyordu. Bana ve ekibime güvenildi ve bizler de yönetimle birlikte bu değişime başladık." (Bein Sports)

[FONT=&quot]Tudor: "[/FONT][FONT=&quot]2 sezondur başarısız bir Galatasaray vardı. Yapılan köklü değişiklikte sadece benim değil, yönetimin de katkısı var.[/FONT][FONT=&quot]Teknik direktör, sportif direktör ve scout ekibi. Transferde sistem budur ve en son başkan karar verir. Biz de bunu yaptık. Gece gündüz çalıştık."[/FONT]

Tudor: "Gece gündüz maç izledik. Sadece futbolcu kalitesine değil, başarıya aç ve karakterli olmalarına da baktık. Birçok kriteri göz önüne aldık.Transferde %80, %90 başarı sağladık diyebilirim. Bazı futbolcular, beklediğimizden fazla katkı verdi."

-Bu kondisyon ve bu baskıyla oynayan bir takım nasıl oluştu?
Tudor: "En önemli nedeni futbolcuların karakteri. Futbolcularda hep teknik özellikler konuşulur ama benim için fiziksel yanları da çok önemli."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt