Tudor: "Bir şans golüyle yenildik" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Bir şans golüyle yenildik"

bencede ozellikle dunku diziliste linnesi tercih etmesi daha mantikli olurdu
ya sagda yasinin yerine ya da solda caroleun yerine koyup balta salaginin yerine carolu koyardin
anlam veremedim pek heralde idmandan memnun degildi Reis

Sinan yerine ereni koyabiliriz. Orta aciyoruz ceza sahasinda kimse yok sonra niye gol atamiyoruz niye yeniliyoruz

bizim kanatlar orta acmiyor daha cok yerden pas orta bölgeye kadar drbling yapiyorlar.
aslinda önde cabuk calim atabilen araya kosan bir forvet gerekiyor bunu podolskiyle denedik son maclar
ama herif kicini kaldiramiyor. birde sinan ile denemek lazim sunu belki hizli oyuncular aralarinda iyi anlasir.

Son düzenleme:
İşte Tudorun yanlışlarından birini sayarken bunuda konuşabiliriz.Hücum ediyoruz podolski orta sahada geziniyor.Daha oturtamadı bazı şeyleri.
Podolski riekerinkte de forvet oynamasına rağmen hep ortalarda dolaşıyordu.
Artık takıma inanç mı yok başka bisi mı bilmiyorum.
Ben taktik açıdan doğru oynadığımızı düşünüyorum gene de.

tapatalk

Podolski riekerinkte de forvet oynamasına rağmen hep ortalarda dolaşıyordu.
Artık takıma inanç mı yok başka bisi mı bilmiyorum.
Ben taktik açıdan doğru oynadığımızı düşünüyorum gene de.

tapatalk
taktik iyiydi ama selcuk yerine josue, de jong yerine tolga (en azindan defansif anlamda fena degil) oynasaydi daha iyi olurdu.
Bunun disinda iyi taktik olmasina ragmen sneijder ve podolskinin kötü performansi etkiledi

taktik iyiydi ama selcuk yerine josue, de jong yerine tolga (en azindan defansif anlamda fena degil) oynasaydi daha iyi olurdu.
Bunun disinda iyi taktik olmasina ragmen sneijder ve podolskinin kötü performansi etkiledi
Orta sahanın hepsi birbirinden kötü kendimizi kandirmayalim.
Öyle baslasaydi bu sefer de yedekteki ikili daha iyi denilecekti.

tapatalk

Kusura bakmayında hiç organize de atağımız yoktu, bruma'nın bireysel çabaları ve sneijder in kazma tolga ya ki orda topla buluşacak adam tolga deil bide poldinin pozisyonu var

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hep şans golleriyle puan kaybedip nedense şans golü ile puan alamıyoruz bence artık bu şans faktörü arkasına sığınmaktan vazgeçmeli bu kadar para kazanan insanlar.

Kusura bakmayında hiç organize de atağımız yoktu, bruma'nın bireysel çabaları ve sneijder in kazma tolga ya ki orda topla buluşacak adam tolga deil bide poldinin pozisyonu var

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3-4 tane dandik takim haric zaten yoktu ki butun sene. ozellikle top 6daki takimlara karsi. o yuzden kusura bakacak bir durum yok

Üst Alt