Tudor, Bruma ile Görüşecek! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor, Bruma ile Görüşecek!

181307.jpg

Beşiktaş derbisi öncesi Bruma'ya uyarılarda bulunacak Tudor, Portekizli oyuncudan ekstra performans istiyor. Hırvat teknik adam, derbi hazırlıklarında Bruma ile yakından ilgilenerek, takım için önemli bir oyuncu olduğunu anlatacak.

Bruma ile hafta boyunca sık sık görüşecek yönetici Levent Nazifoğlu da, kritik Beşiktaş maçı öncesi oyuncunun motivasyonunu arttırmaya çalışacak. Öte yandan yönetim de, büyük ölçüde anlaşma sağladığı Bruma'nın menajeriyle, önümüzdeki günlerde yeniden görüşecek.

Portekizli oyuncunun maaşına önemli oranda zam yapılması bekleniyor.

TRT Spor

Tudor, Bruma ile Görüşecek!

FM 17'de maaşına önemli zam sözü verdiğinizde Bruma kapıyı 7.5.m euro'dan açıyor :D

Sanırım şu an 4m euro'ya yakın bir para talep ediyor.3m + opsyionlar ile anlaşılabilir diye düşünüyorum.

Kulüp oyuncuların elinde oyuncak olmuş.

Yasini 2 kez kadro dışı bırak sonra hemen kadroya al
Brumayi kadro dışı bırak sonra sözleşme uzatarak ödüllendir.
Kaptan bozuntusu formayı yere atsın hala kaptanlık yapmaya devam etsin.
sabriyi aylarca kadro dışı bırak sonra seni medyaya bana yemek bile vermediler siye şikayet etsin sonra yine affet.

Bize bu çileyi YAŞATANLARA,
LANET GELSİN!

O kadar da fazla çıkılmamalı aslında 2 iyidir.Çok ısrar ederse dediğin gibi max 2.5 olabilir.Böyle bir oyuncuyu da kaybetmek olmaz.Serdar aziz ahmet çalık gibi çöplere bu paralar verilirken.

demek istediğim o zaten başarı bonusları ile beraber 2.5 olmalı.
ama bunun yerinden de bakarken 2m alan adam sakatım diye 15 maçtır yatıyor.orta sahadaki adamların hiçbiri 5 para etmez en aşağı alan yine 2m alıyor.
neresinden tutsan iki ucu boklu değnek. ama çok da taviz vermemek lazım.

aldığımıza satacaksak satmayız bu kadar basit. ortada yatırım var gayed iyi performans veriyor şuan.
sezon basinda ki haline dönecekse evet iyi performans verir yeniden ama son haftalarda ki egoist oyununa devam ederse bence faydasindan cok zarari olacak.
Sen istedigin kadar satma oyuncu gitmek istiyorum dedigi zaman malum vefasizlik olmuyor oyuncu gidebiliyor

sezon basinda ki haline dönecekse evet iyi performans verir yeniden ama son haftalarda ki egoist oyununa devam ederse bence faydasindan cok zarari olacak.
Sen istedigin kadar satma oyuncu gitmek istiyorum dedigi zaman malum vefasizlik olmuyor oyuncu gidebiliyor

1 sezon oynamama ihtimalini göze alabileceğini sanmıyorum çünkü sezon başı kntrad yapmazsa yönetim bu yönde bir karar alacak

Üst Alt