Tudor: "Bruma saygısızlık yaptı" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Bruma saygısızlık yaptı"

Yasinle Chedjouyu süresiz kadro dışı bırakıp 1 hafta sonra affedersen olacağı bu. Tudor belki bazı oyuncuları kadro dışı bırakmak istedi ama yönetim engel oldu bilemeyiz. Ortada büyük bi yönetim boşluğu var bu işe el atacak vasıflı biri yok

takım bu artist gelmeden önce bjkden 5 puan gerideydi.rize maçından itibaren brumaya taktı.hiç bi gelişme yok takımda.dün rodriguesi ısınmadan oyuna alması,ereni neredeyse 80 dk maça ısındırması,linnesi dalga geçer gibi oyuna alması,tolgayı sarı kartı varken oyundan çıkarmaması.

kısacası kaldıgı her saniye aleyhimize.dursun er geç seneye gider.ama en azından teknik direktörden yana kafası rahat olsun taraftarın.sokarım böyle hocaya.

Son düzenleme:
chedjou zaten gidiyor bruma sneijder ve de jong da derhal postalanmalı bu olaydan sonra.ibnelere bak sanki çok mücadele etmişler gibi bugünkü antremana çıkmayız demişler birde.

Brumanın yaptığı yanlış, ama Tudorın yaptığı da yanlış

Her oyuncu grubunda böyle topçular var, onlarla sidik yarışına girmek yerine öyle veya böyle idare etmek lazım ki takım için verimli olsun

Yahu ne kufuru. Futbolcu antrenore kufur etse daha mac bitmeden kadro disi birakilir. Hocaya kufur etmek kolay mi hele Turkiye gibi bir yerde? 2 pas hatasi yapinca Tudor uyarip birseyler demistir Brumada tinlamamistir. En fazla olmus olan bu

Öyle olsa Bruma kös kös yedek kulübesine mi gelirdi, yoksa şaşkınlık ve kızgınlıkla feveran mı ederdi sence?...Benim anladığım, bir halt işlediğinin farkında olduğu şeklinde...

kimse ne bok olduğunu bilmeden sallamış durmuş yok kafa harketinden küfür ettiği belli falan filan.Tartışılması gereken bu değil aslında bu takım neden kötü gidiyor sen fener maçında en iyi oyuncunun oyundan çıkartıp istediğim verimi alamadım dersen birde üzerine o maçı kaybedip sonraki maçta sana kapak gibi 2 gol atan oyuncunu sindirmeye çalışırsan oda sana böyle muamele yapar kendiside söylüyor hoca hocalığını futbolcu futbolculuğunu yapacak senin oyuncun sahada iyiyse sonuna kadar onu oyunda tutmak yada tutabilmek senin görevindir.Bruma zaten iyi oynadığı için görevini yapıyor görevini ve işini yapamayan sensin tudor!!!!!!

Ya tudor dogru yapiyor diyen yok zaten oyunculari idare edemiyor ama bruma'nin yaptigi da dogru degil

Sporting den nasil ayrilmis bir arastirin,yetenekli olmasi kadar karakter sorunu yasayan bir oyuncu ne yazik ki

Ohooo Bruma'ya gelene kadar envai çeşit futbolcu var takımda... Biz sahadan uzakta görüyoruz fakat Tudor efendi Bruma'ya takmış... Tamam hadi Bruma konusunda haklısın diyelim, Lines sana ne etti?

hic bir bok yaptigi yok.

dursun ve tudor capsizlari satacak cocugu onun icin ortam hazirliyorlar.

pislik herifler.

Üst Alt