Tudor Bu Gece Gitmezse; Kel Kafanı Şaplaklarım Dursun | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor Bu Gece Gitmezse; Kel Kafanı Şaplaklarım Dursun

İlk yarı bitene kadar kovmayabilirde beklerim bu maldan herşey.Bu takım Akhisar,Göztepe,Malatya maçlarındanda 9 puan çıkaramaz.

Tudor bu gece gider ancak bu takim bu sene sampiyon olmaz.

ben katılmıyorum buna basaksehir dısında aslında düzgün ve ne oynadıgı belli olan takım yok yani istikrarlı takım yok tinercilerde cok kopuk

önemli olan senin basında reaksiyon verebilecek agırlıgı olan hoca olması terimi sevmiyorum ama mecburuz terimi baska yolu yok maalesef

ben eskiden de diyordum bu ülkede sampiyon olacaksan isin %50si gaz ve motivasyon geri kalanı taktik fizik vs

muslera dokunulmaz değil miydi?
Yooo bu sezon takip ettigisen eger ben sezon basindan beri musleraya karsi cikanlardandim. Hatta efso Karcemaskas gelsin Muslera gitsin konusunda aktifdim. Muslerayi 2-3 sezondur begenmiyorum
Muslera 2-3 senede iyi mac cikarmadi mi? cikardi. Ben Muslera cok kotu bir kaleci demiyorum fakat cokta iyi degil yani burda soylendigi gibi. Hatta burda goklere cikariliyor ama eseri yok.

ben katılmıyorum buna basaksehir dısında aslında düzgün ve ne oynadıgı belli olan takım yok yani istikrarlı takım yok tinercilerde cok kopuk

önemli olan senin basında reaksiyon verebilecek agırlıgı olan hoca olması terimi sevmiyorum ama mecburuz terimi baska yolu yok maalesef

ben eskiden de diyordum bu ülkede sampiyon olacaksan isin %50si gaz ve motivasyon geri kalanı taktik fizik vs

Besiktas ligin cok onunde bir takim. besiktasin kopuk olmasi ciddiyetsizliklerinden. Ciddiye alirlarsa biz bas edemeyiz besiktas ile falan. Bugun bunu ben sahada cok net gordum. Bu eziklik sirf tudor ile aciklanamaz. Besiktas bizden sahanin her alaninda daha iyi takim. Fatih hocanin elinde sihirli degnek yok bunu degistiremez.

Besiktas ligin cok onunde bir takim. besiktasin kopuk olmasi ciddiyetsizliklerinden. Ciddiye alirlarsa biz bas edemeyiz besiktas ile falan. Bugun bunu ben sahada cok net gordum. Bu eziklik sirf tudor ile aciklanamaz. Besiktas bizden sahanin her alaninda daha iyi takim. Fatih hocanin elinde sihirli degnek yok bunu degistiremez.

hersey ha deyince olmuyor tabi en son geldiginde de öyle olmadı takımı kurdu zamanla oturdu tinercilerde o sekilde

fakat sen iyi takım kuracaksan basında agırlıgı olan hocan olacak su anda 2 yıldır tinercilerin 100 yıllık ezikliklerinden kurtulmalarının temel sebebi şenol hocadır öyle kadro madro degil şenol gitsin bu takım ilk3e dahi giremez bunu kendileride biliyor

bizim ligimizde iyi hoca agırlıgı olan hoca %50 zaten sampiyon yapıyor seni

Üst Alt