Tudor: "Bugün ilginç ve güzel şeyler gözlemledim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Bugün ilginç ve güzel şeyler gözlemledim"

XEM0QR.jpg

Son iki haftadır kazanamayan Galatasaray, bu kötü seriye seyircisi önünde Gençlerbirliği'ni 5-1 yenerek son verirken, Hırvat teknik direktör Igor Tudor, maç sonunda değerlendirmelerde bulundu.

"Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Son iki maçta aldığımız sonuçlardan sonra bugün kazanmamız ve kazandığımız yol çok önemliydi" diyen Tudor, "Bugün sahada çift forvet oynadık ve bununla birlikte ilginç, güzel şeyler gözlemledim. Elimizde böyle bir planın da olması beni mutlu etti" diye konuştu.

"Elimde çok önemli futbolcular var ve bugün çok iyi işler yaptılar. Lig uzun bir maraton. Tüm oyuncular elinden geleni yapıyor. Bugün Eren ilk 11'deydi ve görevini en iyi şekilde yaptı" diyen Tudor, her hafta farklı bir takıma karşı oynadıklarını ve bu nedenle farklı taktikler denemek durumunda kaldıklarını da söyledi.

rakipleri öldürücez diyen sendin.neden fenerbahce ve trabzon gibi aciz haldeki takımlara karşı cesaretsiz davrandın?boşa giden 5 puan

Taktik konusunda haberde yazildigi gibi konusmadi aslinda

Oyuncularim da bende ayni taktikle oynamak isteriz ama rakipler önlem aldigi icin tikanmamak icin farkli seyler denemek zorundayiz dedi

hocam bu sezon ilk kez 3lüyle çıktım demişsin sonra muhabirler düzeltince özür dilemişin

galibiyet sevinci kafayı mı uçurdu hayırdır

adam çift forwards oynamayı bugün keşfetmiş kendi ağzıyla itiraf ediyor :asd22: şimdi tudorcum madem öğrendin çift forward oynamayı öyleyse bir pivot tipli bir de sprinter forward ile oynarsan daha etkili olacaktır bu hususuda yakın zamanda keşfedersen sevinirim.

adam çift forwards oynamayı bugün keşfetmiş kendi ağzıyla itiraf ediyor :asd22: şimdi tudorcum madem öğrendin çift forward oynamayı öyleyse bir pivot tipli bir de sprinter forward ile oynarsan daha etkili olacaktır bu hususuda yakın zamanda keşfedersen sevinirim.

Hamza hocamın ex aşkı Niasse süper olurdu :(

“11 maçta 2 kez 3’lü defans oynadık”

İkinci defa 3’lü defansla oynadığını belirten Tudor, “Kim söylüyor 3'lü sevdiğimi. Fenerbahçe maçının ilk 20 dakikasında da 3'lü defans ile oynadık. Sakatlıktan dolayı da sistemi değiştirmiştik. 11 maçta ikinci sefer oldu” ifadelerini kullandı.

Her maç sistem değiştirerek oynayıp da kazanamayız hoca bunu anla. Bir sistem belirleyeceksin ve o sistem üzerinden farklı aksiyonlara varyasyonlara çalışacaksın, zaaflarına göre rakip takımlara her maç küçük sürprizler hazırlayacaksın. Bunu yapsan anlarız. Her maç sistem mi diziliş mi değişirmiş? Peki nasıl oturacak bu takım? Bizim sorunumuz sistem veya diziliş değil. Puan kaybettiğimiz maçlardaki en büyük problem senin korkak futbol anlayışındır. Hocası olduğun takım Galatasaray, Karabük değil. Bunu idrak ettiğin anda ismini Galatasaray tarihine kazıma şansın olacak.

Bu adana macindaki 4-4-2 kadromuz

7aedcf838eca3e57003197d5d54afc80.jpg

Buda karabukspor ile trabzonspor''u 4-0 Maglup ettigi macin kadrosu

ed5f0df72b25cf55b19a0a0ac993f8b2.jpg

Karabuk'ten ayrilina kadar 4-4-2 oynatti ozancim

Üst Alt