Tudor: "Carole'ü gönderin!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Carole'ü gönderin!"

Igor Tudor, Linnes'in başarılı performansı ve Asamoah'ı da kadrosuna katmak için geri sayıma geçerken Carole'ün kiralık da olsa başka bir kulüpte şans bulup oynamasını istiyor.

0.jpg

Sportif Direktör Cenk Ergün ise Carole'ün menajeri ile görüşerek, "Hem bizim hem sizin için en doğru seçim Carole'ün başka bir takımda forma giymesi. Gelişimini sürdürmesi" diyerek Fransız oyuncuya kulüp bulmasını istedi. Carole'ün menajeri Türkiye, Fransa ve İngiltere'de oyuncusuna kulüp bakıyor...

Futbolarena

inşallah takımda forvet eksiği varken Nonda'yı gönderip sonrada forvetsiz kaldığımız sezon gibi olmaz. Carole'den önce gönderilmesi gereken başka yabancılar var. Carole sol ayaklı bir oyuncu. Yedekte her zaman iş görebilirdi.

inşallah takımda forvet eksiği varken Nonda'yı gönderip sonrada forvetsiz kaldığımız sezon gibi olmaz. Carole'den önce gönderilmesi gereken başka yabancılar var. Carole sol ayaklı bir oyuncu. Yedekte her zaman iş görebilirdi.
Adamin oynadigi son maclari izledin ise bu yorumun cok ama cok talihsiz olmus.
Futbol oynadigi falan yok, gönderilmesi gereken oyuncularin basinda geliyor.

Adamin oynadigi son maclari izledin ise bu yorumun cok ama cok talihsiz olmus.
Futbol oynadigi falan yok, gönderilmesi gereken oyuncularin basinda geliyor.

Bence son maçlarda inanılmaz kötü oynuyor. Bu konuda katılıyorum. Şimdi takımdaki beklere bakalım. Sağ bek Mariano. Yedeği Linnes. Sol bek Linnes yedeği yok.

Takımda yedek sol ve sağ bek yok. Asamoah dedikodusu var ama henüz gelmedi. Gelse bile hem sağ hem de sol bekin yedeği sadece Linnes olursa sıkıntı yaşarız gibi geliyor.

Not: Tarık Çamdalı futbolcu olarak görmüyorum.

Bence son maçlarda inanılmaz kötü oynuyor. Bu konuda katılıyorum. Şimdi takımdaki beklere bakalım. Sağ bek Mariano. Yedeği Linnes. Sol bek Linnes yedeği yok.

Takımda yedek sol ve sağ bek yok. Asamoah dedikodusu var ama henüz gelmedi. Gelse bile hem sağ hem de sol bekin yedeği sadece Linnes olursa sıkıntı yaşarız gibi geliyor.

Not: Tarık Çamdalı futbolcu olarak görmüyorum.
Mesele kötü oynamasi degil adamin kafasinda futbolu demek istemiyorum ama Galatasarayi bitirmis olmasi.
Böyle bir adami yedege bile koymam cünkü takimi yakar.

Her ihtimale karşı zaten sol bek almak zorundayız. Linnes yedekteyken Carole'un yedekliğine ihtiyacımız yok. Aslında suçu adamada bulmuyorum. Çapı belli. Getirene sormak lazım.

Üst Alt