Tudor, Chelsea'den Bertrand Traore'yi İstiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor, Chelsea'den Bertrand Traore'yi İstiyor!

[FONT=&quot]Transfer operasyonları için düğmeye basan [/FONT]Galatasaray[FONT=&quot], alacağı oyuncuların da çok yönlü olması için büyük çaba harcıyor. Podolski’nin de ayrılması ile birlikte elinde forvet olarak sadece Eren Derdiyok kalan sarı-kırmızılılar forvet özelliklerine sahip iki oyuncu ile takımı takviye etmenin peşinde.
[/FONT]
5152681.jpg
[FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]Teknik direktör Tudor da Marsilya’da sezonu tamamlayan Bafetimbi Gomis’e onay verirken aynı zamanda kanatlarda da forma giyebilen Bertrand Traore artık Aslan’ın hedefinde...[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
SON KARAR CONTE’NİN
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Forvetin yanı sıra sağ ve sol kanatta da oynayabilen Burkina Fasolu oyuncu geçen sezonu kiralık olarak Ajax’ta geçirdi. 38 resmi karşılaşmada 13 gol atıp 4 kez de asist yapan 21 yaşındaki oyuncunun bonservisi Chelsea’de...[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]İngiliz ekibinin menajeri Conte’nin Traore’yi gelecek sezon takımda düşünmemesi halinde yine kiralık olarak gönderilme ihtimali Aslan’ın da iştahını kabartıyor.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]İngiliz ekibinin vereceği kararı bekleyen ve oyuncuyla ilgilendiklerini İngiliz kulübüne de ileten G.Saray, bu transferi bitirip bir taşla iki kuş birden vurmak istiyor. Kendi sistemi için kanatlarda etkili oyuncu isteyen Tudor da Traore’nin sahip olduğu özellikler dolayısıyla genç oyuncuyu kadrosunda görmek istiyor.

vatan
[/FONT]

deli bir topcuya benziyor :) ama cok zor. en azından cl'de mücadele eden bir takıma gitmek isteyecektir. yada bu yasta süper lige neden gelsin??

Aman uzak dursun. Ben bu kadar beyinsiz bir futbolcu görmedim. Geçiyor geçiyor sabriden kötü vuruş yapıyor. Topa vuracak gücü yok resmen cılız cılız şutlar çekiyor.

Bal yapamayan arı kısacası.

Şimdi Sinan yolcu her türlü menajeri götürecek gibi
Yasin desen Ahmet Bulut'la anlaştı ya Ahmet Bulut bizi soyar yeni sözleşme imzalanır Yasin'le yada Yasin'i alır avrupaya götürür

Eğer ikisinden de kurtulabilirsek olabilir Bertrand Traore Juan Iturbe gibi adamlar

Garry-Bruma-Iturbe acayip bir kanat rotasyonu olur STSL'nin fersah fersah ötesinde olur

Şimdi Sinan yolcu her türlü menajeri götürecek gibi
Yasin desen Ahmet Bulut'la anlaştı ya Ahmet Bulut bizi soyar yeni sözleşme imzalanır Yasin'le yada Yasin'i alır avrupaya götürür

Eğer ikisinden de kurtulabilirsek olabilir Bertrand Traore Juan Iturbe gibi adamlar

Garry-Bruma-Iturbe acayip bir kanat rotasyonu olur STSL'nin fersah fersah ötesinde olur
Bu yasin inşallah gider ya. Acayip huylanıyorum hareket şekline adamın. Yakıştıramıyorum bize ve ayrıyeten vasat futbolcuda. Bir bu iki cavanda. Bide donk var...:(

Bu yasin inşallah gider ya. Acayip huylanıyorum hareket şekline adamın. Yakıştıramıyorum bize ve ayrıyeten vasat futbolcuda. Bir bu iki cavanda. Bide donk var...:(

Valla bizim takımda bu dediğin adamlardan say say bitmez Semih'ler Tolga'lar uzar gider o liste

Artık adam akıllı bir sağ kanadımız olsun valla kafayı yiyecem

Kim oynarsa oynasın hep soldan atak geliştiriyoruz hep soldan

Rakip Bruma veya artık solda kim oynuyorsa onu kitlediği anda bittik gol filan atamıyoruz o maç

Hem sağdan hem soldan hücum etmemizi sağlayacak en az Bruma kadar takımda fark yaratacak bir adam bulmamız lazım

Dedikleri gibi 5.5 gibi filan rakamlara satabilirsek bu ikisinide direk Wilfried Zaha'ya çökelim olmazsa Iturbe olmazsa Traore diye gider bu liste ...

Valla bizim takımda bu dediğin adamlardan say say bitmez Semih'ler Tolga'lar uzar gider o liste

Artık adam akıllı bir sağ kanadımız olsun valla kafayı yiyecem

Kim oynarsa oynasın hep soldan atak geliştiriyoruz hep soldan

Rakip Bruma veya artık solda kim oynuyorsa onu kitlediği anda bittik gol filan atamıyoruz o maç

Hem sağdan hem soldan hücum etmemizi sağlayacak en az Bruma kadar takımda fark yaratacak bir adam bulmamız lazım

Dedikleri gibi 5.5 gibi filan rakamlara satabilirsek bu ikisinide direk Wilfried Zaha'ya çökelim olmazsa Iturbe olmazsa Traore diye gider bu liste ...
Haklısında bu semihler tolgalar sabriler vasat kötü futbolcular sadece ama en azından duruşları sinir edici değil.
Yasine bak hele birde. Adam ronaldo havasında brn ettim ben buldum dünyasında yaşıyor resmen. Cavanda desen dünyalar umrunda değil herifin.

Yasin'e Rubin Kazan'dan teklif var deniyordu gönderilmeli kesinlikle sol taraf için Bruma ve Garry yeterli , sağ tarafta da Sinan ile forma yarışına girecek bir isim gerekli bu çocuk kiralanabilir yada Iturbe için girişimde bulunulabilir.

Başlığı görünce bian aklıma rose bertram geldi. Offf off

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Üst Alt