Tudor: "Çözmemiz gereken problemlerimiz var" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Çözmemiz gereken problemlerimiz var"

03415ed369ff44dcbc9e162f4c7f74c9.jpeg

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor
, Trabzonspor yenilgisinin ardından "Rakibimiz 2 gol attı; biz ise girdiğimiz pozisyonları değerlendiremedik. Trabzonspor'u tebrik ediyorum. Zor bir hafta geçirdik. Hafta içi yaşanan sakatlıklar ve başka çözmemiz gereken problemlerimiz var. Buraya gelirken bunların bilinciyle gelmiştim" dedi.

Igor Tudor ayrıca, "Duran toplarda geçmişe nazaran daha iyiyiz. Bugün yediğimiz gol de duran toptan ama Trabzonspor normalde duran topa 5-6 oyuncuyla geliyordu, yediğimiz golde 7 oyuncuyla geldi. Daha önceden gelen sıkıntılar var. Bunlar bildiğimiz şeyler. Bunları çözüp daha iyi olmamız gerekiyor. Şu anki durum bu" ifadelerini kullandı.

galatasaray.org

PORTAL HABERİ

Tudora şans vermeliyiz bugün Galatasarayı ezen Ersun Yanal sezon başında dökülüyordu.

Sorun yönetim dursun istifa ettirilmeli

fapatalk'dan gönderildi.?

"Duran toplarda geçmişe nazaran daha iyiyiz."

e yuh be kardesim. ayiptir.

hic mi utanmiyorsun boyle bir cumle kurarken.

Normalde 5-6 oyuncuyla geliyolardi 7 kişi geldiler diye yedik nedir ne kardeşim.
Taşak mı geçiyorsunuz taraftarla

tapatalk

sinanın pozisyonundan başka hangi pozisyonu değerlendiremedik acaba çok merak ettim?Rakibinin 1 oyuncu fazla olarak gelişini yediğin golün bahanesi olarak sunuyorsan acınacak durumdasın demektir.

Bu takımın çözülmesi gereken yığınla problemi var elbet hoca biz de biliyoruz lakin korkaklığın bir çözümü yok hocam. Şu maçtan sonra söyleyeceğin şey bu mudur yani? Hele rakip 7 kişi ile geldi falan filan diye zırvalamışsın o konuya hiç girmiyorum. Ne sen söyledin ne biz duyduk.

Seni ne diye getirdiler?(bana göre zaman kazanıp taraftarı oyalamak için)

Sen bu problemleri çözmeyeceksin de kim çözecek?

Sende bu korkak zihniyet olduğu sürece yardımcı hoca bile olamazsın.

Taraftara, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!

Üst Alt