Tudor: "Evet, Arda'yı almalıyız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5189224.jpg

Aslan’ın hocası Tudor, Başkan Özbek’in, “Devre arasında Arda’yı almayı düşünüyoruz. Sen ne dersin hocam?” sorusuna, “Kesinlikle çok isabetli bir tercih. Sakat veya cezalı oyuncularımız oluyor. Arda hücum hattında tam ihtiyaç duyduğumuz isim olabilir” cevabını verdi.

Tudor’dan Arda Turan transferine tam not... Hırvat teknik adam, kulüp başkanı Dursun Özbek’in önceki gün yaptığı Florya ziyaretinde, milli futbolcuyla ilgili yönelttiği soruya olumlu yanıt verdi. Sarı-Kırmızılı kulübün patronu, “Devre arasında Arda’yı almaya düşünüyoruz. Şartları biraz zorlayacağız. Sen ne dersin hocam?” diye sordu. Tudor ise “Arda benim beğendiğim bir futbolcu. Çalışkan, tam bir takım oyuncusu. Kesinlikle çok isabetli bir tercih. Sakat veya cezalı oyuncularımız oluyor, tıpkı bu hafta gördüğünüz gibi. Arda da hücum hattında tam ihtiyaç duyduğumuz isim olabilir” ifadelerini kullandı.

Diğer adayların durumunu sordu

Her şeye rağmen sezon başından beri forma şansı bulamayan Arda’nın takıma uyum sağlamasının zaman alabileceğini belirten Tudor, diğer transfer çalışmaları hakkında da bilgi istedi. Sarı- Kırmızılılar devre arasında Arda Turan’ın yanı sıra bir sol bek, bir stoper ve bir de forvet transfer etmeye hazırlanıyor. Başkan ise ne gerekiyorsa yapacaklarının sözünü verdi ve çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Fanatik

Portal Haber

Son düzenleme:
Dürüst olmak gerekirse Feghouli ve rodrigez dışında kanat alternatifimiz yok. Yasin ise eski performansından çok uzak..

Eğer düşük bir maliyet ile gelecekse düşünülebilir..

Kafasını futbola verirse saçma sapan demeçlerden ve sosyal medyadan uzak durursa gelmesinde bir sakınca yok.Ama kötü oynayıp adamlık naraları atacaksa hiç gelmesin.

Ulan fanatik, muhabirini sokmuşsun gene gizli gizli odaya, masanın altından dinlemiş Özbek-Tudor görüşmesini.

Gördüm; sallama haber çok gördüm. Ama bu kadarını görmedim.

Diyelim ki bu haber gerçek. O zaman Tudor tam bir manyak. 6 ayda ne değişti diye sorarlar adama ve bu transfer gerçekleşirse büyük ihtimal sezon sonu üçü gider; Tostos Dursun, Tudor, Arda...

Son düzenleme:
Gördüm; sallama haber çok gördüm. Ama bu kadarını görmedim.

Diyelim ki bu haber gerçek. O zaman Tudor tam bir manyak. 6 ayda ne değişti diye sorarlar adama ve bu transfer gerçekleşirse büyük ihtimal sezon sonu üçü gider; Tostos Dursun, Tudor, Arda...

Hem beğenip hem beğenmemek nasıl oluyor ? Nötr mü kaldın yoksa ? :D Kararsız gördüm seni

Hem beğenip hem beğenmemek nasıl oluyor ? Nötr mü kaldın yoksa ? :D Kararsız gördüm seni

:)

Kafasını futbola verirse saçma sapan demeçlerden ve sosyal medyadan uzak durursa gelmesinde bir sakınca yok.

demişsin. Bunu beğenmedim. Hala gülüyorum Arda'nın düzeleceğine kendini işine vereceğine inananlara. :)

Ama kötü oynayıp adamlık naraları atacaksa hiç gelmesin.

bu lafı beğendim. Çok beğendim.

yalandır ama gerçekse de

trabzon ve fener maçları soğuttu zaten yeterince bir de arda yı alın tam olsun,online soccer da takılalım alakamız kalmasın reel futbolla

Arda'nın gelmesi demek Terim'in gelmemesi demek.

Zaten Terim'in teknik adamlık kariyerinin ssonlanmasina 5 sene falan var.
Sacmalamasinlar.

:)

Kafasını futbola verirse saçma sapan demeçlerden ve sosyal medyadan uzak durursa gelmesinde bir sakınca yok.

demişsin. Bunu beğenmedim. Hala gülüyorum Arda'nın düzeleceğine kendini işine vereceğine inananlara. :)

Ama kötü oynayıp adamlık naraları atacaksa hiç gelmesin.

bu lafı beğendim. Çok beğendim.

İlk lafta aslında çokta gülünecek bir durum yok.Benim inanmam bir işe yaramaz herşeyden önce ardanın buna inanması gerekir.Buna inanmaktan ziyade şöyle diyelim Galatasarayımızın çıkarları açısından iyi performans sergilesin isterim.Ama çokta umudum yok.Yerli futbolcularımızın işine saygısı yok.Yetenekliyse de yerle bir etmekte üzerlerine yok.Ama gönül ister ki hiç kapıdan içeri bile girmesin.İlla gelecekse de taraftarın endişesini boşa çıkarsın isterim.Ben kendimi tam ifade edemedim sanırsam. :)

öyle yada böyle arda gelecek istemesemde yapacak birşey yok devre arası gelir sezon sonuna kadar kiralık .

Üst Alt