Tudor: "Galatasaray için tek hedef şampiyon olmaktır" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Galatasaray için tek hedef şampiyon olmaktır"

Galatasaray'da atak oynayıp dominant olmalısınız
İşte en güzeli bu. Çok özledim şu futbolu

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir hoca görevinden gönderildiğinde 'futbol bu, olabiliyor' diyoruz. Ahlaki konulardan kimse bahsetmiyor. Hoca gidince yine aynı şey. Bir kontrat var ortada. kimse 'futbol bu, olabilir' demiyor. Aslında ikisi de aynı şey...

ilk gün söyledim aynı cümleleri

"I believe in style of playing,
i believe in team spirit,
i believe in sacrificial hard Work!"

I. Tudor.

#Adam

Son düzenleme:
“GALATASARAY İÇİN TEK HEDEF ŞAMPİYON OLMAKTIR”
Gelecek sene için konuşmak şu anda anlamsız. 14 tane maçımız var. Galatasaray şampiyonlukta mücadele ediyorsa hedefi şampiyon olmaktır. Başkanın, benim, ekibimin tek hedefimiz bu.

En çok şu kısmı beğendim.Neymiş bu sene şampiyonluk gitmişmiş de bilmem ne de.Pes etmek yok,sonuna kadar gitmeliyiz.

Şampiyonluğa Riekerink varken pek inanmıyordum, ama Tudor ile şampiyonluk olma ihtimalimiz yükseldi diyebiliriz

Hem Tudor için hem de Galatasaray için hayırlı olsun. Igor Tudor'un teknik direktörlük için genç yaşına rağmen yeterli bilgi sahibi olduğunu düşünüyorum. 30 yaşında futbolu bırakması ve akabinde tüm konsantrasyonunun teknik direktörlük yapmak, kendini geliştirmek ve bu işi iyi yapıp, büyük bir teknik direktör olacağım hissiyatını veriyor. Ve bunun içinde çok çalıştığını düşünüyorum. Igor Tudor'un karakteri, hırsı, agresifliğini ve azmini hem futbolculuğundan hem de kısa teknik direktörlük kariyerinde görebiliyoruz. Bunu tüm takıma yansıtabilir ve kendi felsefesini, antrenman uygulamalarını takıma olumlu anlamda yaptırabilirse takıma çok büyük katkısı olacaktır.

Takımı kısa bir süre içinde tanımasını ve doğru oyuncu seçimleri, doğru kadro ve taktikle başarılı sonuçlar alacağımızı düşünüyorum. Kısa zamanda hem kendisini hem de takımını çok çalıştırarak istediklerini takıma yansıtabilir. Igor Tudor bence bizim için doğru bir isim. Tabii ki tüm iş yine futbolcularda bitecek, kadromuzun kötü olduğunu düşünmüyorum.

Şampiyonluk için yeterli bir kadromuz var, önemli olan bu kadrodan iyi bir verim alabilmek bunu Tudor'un başaracağını düşünüyorum. Umarım güzel günler yakın.

Galatasaray bir his ve sinerji takımıdır.

Ve o hissi yaratırsa biri genetiği de şampiyon olmaya yeter.

Tudor hocam eğer o" passion" i yansıtan bir ruh getirebilirse başarı da gelecek.

Güveniyoruz sana bay Tudor. Kara çıkarma bu güveni.

Üst Alt