Tudor Gidecek İsimleri Belirledi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor Gidecek İsimleri Belirledi!

1409112_410e72c8e265d72b420de30f67d88643_640x640.jpg

Süper Lig’de lider Beşiktaş’ın 10 puan gerisine düşen, Ziraat Türkiye Kupası’na da son 16 turunda veda eden Galatasaray’da teknik direktör İgor Tudor gelecek sezonun planlamasına daha şimdiden başladı.

önetimle yaptığı görüşmede takımdaki 30 yaş üstü oyuncuların çokluğuna dikkat çeken Hırvat hoca, takımı gençleştirmek için kolları sıvadı.

Tudor’un; yaşı ilerlemiş isimleri gelecek sezon kadroda düşünmediği ve bu isimlerle yolların ayrılması için yönetime rapor sunduğu öğrenildi. Yönetimin de bu öneriye sıcak baktığı ve gelecek sezon transferde genç hocaya tam yetki vereceği kaydedildi.

İşte gidecek olan isimler::tekme:

Sabri Sarıoğlu
Hakan Balta
Aurelien Chedjou
Selçuk İnan
Nigel de Jong
Lukas Podolski
Luis Cavanda

Habertürk

Güzel listede birde yönetimi yollasak çok daha güzel olur.O gidecek isimlerin yerine daha kötüsünü bulma potansiyeli olan bir yönetime sahibiz.

Göndereceğin oyuncuyu kadroya alirmisin?
Alamazsın.

ama bu isimlerden cavanda hariç hepsi,
futbol profesörü tudor tarafından ilk 11 oynatiliyor.

Bu haberler;tudoru taraftara iyi göstermek için yapilıyor sezon sonuna doğru tudor ile işleri bittiğinde tam tersi haberler yaptıracaklar

Taraftara, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!

Gecen de demistim Mehmet Özbek bu Tudor'u yer. Bunu yapmak icin de en has adami Sabri'yi falan sabotaj ile görevlendirir.

Hos zaten Sabri'nin sadece sahada yer almasi bile basli basina sabotaj gibi.

Göndereceğin oyuncuyu kadroya alirmisin?
Alamazsın.

ama bu isimlerden cavanda hariç hepsi,
futbol profesörü tudor tarafından ilk 11 oynatiliyor.

Bu haberler;tudoru taraftara iyi göstermek için yapilıyor sezon sonuna doğru tudor ile işleri bittiğinde tam tersi haberler yaptıracaklar

LANET GELSİN!

Ahmet Ağabey kusura bakma ama negatifliklikte dünya markasısın.

Dursun'dan, yönetiminden, ve bir çok futbolcudan bende nefret ediyorum ama Tudor hakkında yargıya varmak için olumlu veya olumsuz henüz çok erken.

Gelişi etik vs tartışılır ama hiç bir teknik direktör sezon ortasında gelip yaptıkları ile değerlendirilemez bence.

Kendi kadrosunu sistemini kurar başarısız giderse o zaman eleştirilir. Riekerink'e geçen sene tek laf etmedim mesela. Zira kendi etkisi yoktu. Bu sene 2 transfer dönemi geçirdi ve baktık olmuyor dedik.

Çoğu konuda sana katılan biri olarak bence mutsuzluk ve hezeyan ile hareket ederek genelliyorsun bu durumu.

Ahmet Ağabey kusura bakma ama negatifliklikte dünya markasısın.

Dursun'dan, yönetiminden, ve bir çok futbolcudan bende nefret ediyorum ama Tudor hakkında yargıya varmak için olumlu veya olumsuz henüz çok erken.

Gelişi etik vs tartışılır ama hiç bir teknik direktör sezon ortasında gelip yaptıkları ile değerlendirilemez bence.

Kendi kadrosunu sistemini kurar başarısız giderse o zaman eleştirilir. Riekerink'e geçen sene tek laf etmedim mesela. Zira kendi etkisi yoktu. Bu sene 2 transfer dönemi geçirdi ve baktık olmuyor dedik.

Çoğu konuda sana katılan biri olarak bence mutsuzluk ve hezeyan ile hareket ederek genelliyorsun bu durumu.
Dediğin gibi belki mutsuzluktan belki umutsuzluklan böyle negatif konuşuyor olabilirim.

Ancak GALATASARAY deneme tahtası değil her gelene 1 sezon şans veremeyiz.
Bana göre Tudor kurduğu kadro ve yaptığı hamleler ile ışık vermiyor.
Herkesin gördüğü yanlışları (hakan,selcuk,sabri)yapmaya devam ediyor.

Eleştirmek için erken olabilir ancak tek gayemiz GALATASARAY olduğu için her şeyin en güzelini istiyoruz.

Bizim adımıza denenmiş ve başarısı kanıtlanmış Alman ekolü ve hücum futbolu varken,
Defansif düşünce ile hareket eden ve anadolu takımı ile zar zor ilk 10'a girmiş bir hocayı GALATASARAYA yakıştıramıyorum.

LANET GELSİN!

Dediğin gibi belki mutsuzluktan belki umutsuzluklan böyle negatif konuşuyor olabilirim.

Ancak GALATASARAY deneme tahtası değil her gelene 1 sezon şans veremeyiz.
Bana göre Tudor kurduğu kadro ve yaptığı hamleler ile ışık vermiyor.
Herkesin gördüğü yanlışları (hakan,selcuk,sabri)yapmaya devam ediyor.

Eleştirmek için erken olabilir ancak tek gayemiz GALATASARAY olduğu için her şeyin en güzelini istiyoruz.

Bizim adımıza denenmiş ve başarısı kanıtlanmış Alman ekolü ve hücum futbolu varken,
Defansif düşünce ile hareket eden ve anadolu takımı ile zar zor ilk 10'a girmiş bir hocayı GALATASARAYA yakıştıramıyorum.

LANET GELSİN!

Ağabey Hakan-Chedjou'yu en çok eleştirenleri çıkar liste yap ben de varım aralarında.

Rotasyon belli

Tolga-De Jong-Selçuk

Hakan-Semih-Chedjou-Hakan-Ahmet

hepsi birbirinden beter ve vasat adamlar.

En iyi 3 adam Muslera-Sneijder-Bruma takımda bunlardan da Muslera dışında kalan ikisi karaktersiz. Selçuk nasıl hak etmiyorsa bu adamlar da canı isteyince oynayıp, canı isteyince sabote ediyor.

Podolski ve De Jong zaten emekli olmuşlar, gram enerji koymuyorlar.

Tudor en azından 3 senedir ne hücum ne savunma hiç bir alanda ne yaptığını bilmeyen takıma savunma pozisyonunu doğru almayı gösterdi. İki maçta toplam 1 pozisyon verdik 2 duran top hariç.

Dediğim gibi bu bir ön yorum. Seneye kadroyu kendi kurduracak. Kurduramazsa basar istifayı öyle bir adam, o yüzdne karışamaz bu dangalak beyinler. Yardımcısı kovuldu diye PAOK'a beni de gönderin resti çekmiş adam. Bizim yönetime böylesi müstehak.

O kadroyu kurduğunda bakarız, kısır futbol ve sonuçlar bu şekilde devam ederse aşı tutmadı der gereken yapılır. Ha o gerekeni bu yönetim mi yapmalı dersen ASLA.

Üst Alt