Tudor Gitmeli mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor Gitmeli mi?

Tudor Gitmeli mi ? Kalmalı mı ?

• Kullanılan toplam oy
    136
Tudor en büyük eksiğinin oyuncu değişiklikleri olduğunu düşünüyorum. Felaket değişiklikler yapıyor.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Tudor 'un topladığı puanlara ve takım oluşumuna saygım sonsuz

Ama trabzon maçı onun son derbi şansı benim gözümde bunu da kazanamazsa tam olarak biter gözümde ...

Dünkü puan kaybindan sorumlu tudor ama topladigimiz puanlarin da bas mimari tudor

Yeni kurulmus bir takim 9 haftada 7 galibiyet 2 beraberlik ile oynamis kötü bir performans degil kesinlikle

Oyuna pozitif anlamda hiçbir müdahalesi yok... Bir kere iki bek değiştirdi olmaz olmaz ya şansına maçı aldık... Yani oyunu getirecek ne görüyor? Oyuncu kalitesi olmasa neler olurdu? Ya arkadaşlar maçı izleyipte, şunu yapsa diye ağız birliği yaparcasına oyunu okuyoruz. Ve hepsi doğru adımlar. Yemin ederim taraftarımla gurur duyuyorum. Selçuk için yedeğe zorla attırdık. Adamın dönüşü muhteşem oldu. Bakın bir kaç maç daha Lato ile oyuna başlasın bakın neler oluyor...

Ortak görüş: Tudor, öğrenme aşamasında olan genç bir hoca...

Sonuç: Bizlerde, öğrenme aşamasındaki bu genç hocaya tahammül etmeyi öğrenmeliyiz...

Alternatif Sonuç 1: Burası Galatasaray ve burası stajyerlik yapılacak camia değil deyip yolları ayıralım...

Alternatif Sonuç 2: Evet kendini geliştiriyor ama bunun gelişmiş hali bile Galatasaray'a hoca olacak kapasitede değil...

Son düzenleme:
Noluyoruz ya sakin olun bi.takimi hazirlayamadi sacma taktikle maca cikti filan ama bu sezon ortasina kadar bari bi sans taniyalim adama.
Terim hodjami gorunce direk o sikki isaretledim orasi ayri.

Klasik Terimi getirelimciler başladı yine. Tamam dün rezil bir kadro çıkardı ve top oynatmadı ama Tudor kalmalı.

Şamipiyonluğu kazanınca bunları hatırlatırız.

HTC 10

Trabzon maçında galibiyet alınmassa kesinlikle gitmeli yoksa sonumuz hiç iyi olmayacak. önümüzdeki 2 haftayı kesinlikle puan kayıpsız geçmesi lazım.

Üst Alt