Tudor Hakkında Hâlâ Olumsuz Düşünen Var mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor Hakkında Hâlâ Olumsuz Düşünen Var mı?

Yapılan transferler, kadro mühendisliği, oynanan oyun ve başarıya AÇ bir genç hoca olan Tudor bende orgazm yaratıyor ama televizyondaki ve twitterdaki üç kuruşluk özellikle beşiktaşlı yorumcular sürekli Tudor'un başarısız olduğunu,başarısız olacağını, tempoyu kaldıramayacağını, bu seviyenin hocası olmadığını belirten yorumlar yapıyorlar.

Bunlara kanıp ilk puan kayıplarında Tudor'a cephe alıp kendi ayağımıza sıkmayalım hocalarım.
Ben 8 yaz transfer dönemini forumlar da geçirdim hayatımda böyle bir transfer politikasına şahit olmadım. Alınan oyunculara, alınmak isteyip de alınamayan oyunculara baktığım zaman içim bir hoş oluyor. Bu muazzam bir duygu.
Önceki senelerde çok fazlaca sevdiğim Terim döneminde bile boktan adamlara boktan paralar yatırıyorduk. Bu sezon takımın başında farklı bir hoca olsa şuan santraforda Eren arkasında Selçuk, Yasin, Adem Büyük'ü izliyor olacaktık. Bundan eminim.
Adam başlı başına Selçuk denen ahlaksızı kesti bu bile muazzam bir şey.
Ne teknik adamlar gördü bu gözler milletin aşık olduğu Mancini ile Tarık,Veysel bekleriyle CL maçlarına çıktık yahu.

Sabredelim Tudor'a.
Bu sene bir şeyler kötü gitse bile sabredelim.
Bu ligde iyi teknik adam olmaktan çok JB'si büyük olan teknik adam başarılı oluyor. Futbolcuların Tudor'un bu takımda kalacağını bilsin de yarın bir gün De Jong gibi bir andaval daha çıkıp ''bu kadar oyuncuyu yollayamazsınız hoca gitsin'' diye şerefsizlik yapmasın.
Bunu zaten Selçuk,Sinan,Yasin ÖFK maçında yapmaya çalıştı tutmadı numaraları zaten.

Hocam adamdır. Hakemler engellemezse, şampiyon olacağız.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

daha bir tane derbi macina bile cikmadik
fb macina nasil bir taktik anlayis ile cikacak
mac esnasinda isler iyi giderken yine icine mi edecek bilemiyoruz
daha tudor hakkinda iyi konusmak icin cok erken

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

ilk 7 hafta, genel hatlarıyla olumlu. Fakat 4 önemli rakibe karşı oynatacağı oyunu görmeden kesin fikir beyan etmek benim açımdan doğru değil.

En azından takımdan ayrılırsa arkasında Hamza nın bıraktığı gibi bir enkaz bırakmayacak.Çok güzel takım kurdu sırf bunun için övgüyü hak ediyor.

Hâlâ olumsuzum.9-14 arasında ne yapacağına göre fikrim değişir.Ozellikle fb maçı önemli.

Aynen katiliyorum. Sezon basindan beri diyorum benim icin en önemli ölcü o maclar olacak. Ölcü olacak ilk macta rakip beklenenden daha zayif halde olmasina ragmen (Antalya) s.cti batirdi.

O maclardaki performansi(miz) benim icin tamamen belirleyici olacak.

Başlıkta hâla yazarak olumsuz düşüncesi olanların, düşüncesini ifade etmesi sırasında tepki göstereceğini öngörüyorum.

Sportif başarı olarak son dönem performansı kusursuza yakın. Şu 5 haftalık serüvende, 11ve üzeri puan alırsa, helal olsun gerçekten. 13-15 alırsa artık herkes susar heralde.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şampiyon olursa başarılı olur ve yeni bir çağ başlatır diye düşünüyorum. Tudor öyle böyle desteklenmeli.

Ligde 2008-2009'dan beri hep yerli TD'ler şampiyon oluyor.Bu hegemonyayı da kırmış olacak Tudor.Bence biz öyle/böyle yarışta kalırız 27.,28. haftalara kadar en kötü.Sorun,o dönemde ne yapacağımız?Takımı çekip çevirecek,tecrübesiyle takımın üstündeki baskıyı hafifletecek biri lazım.Bu hoca olabilir onun yardımcısı olabilir,oyuncu olabilir yönetici olabilir.Ayhan ve Selçuk yeterli mi bunu yapmakta?

Büyük maç performansını izleyelim önce. Geçen sezonki büyük maç performansı ortada.

Sanki Tudor'u eleştirmek, güvenmemek inanılmaz bir şeymiş gibi davranmayı bırakın artık.

Ne teknik adamlar gördü bu gözler milletin aşık olduğu Mancini ile Tarık,Veysel bekleriyle CL maçlarına çıktık yahu.
Evet korkunç zamanlardı CL gruplarından falan çıkıyorduk.

Son düzenleme:
Üst Alt