Tudor ile Yeni Sezonda Devam Edilmeli mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor ile Yeni Sezonda Devam Edilmeli mi?

Tudor ile Yeni Sezonda Devam Edilmeli Mi?

• Evet,kendisine şans tanımalıyız!

Kullanılan: 40 44.9%
  • Hayır, Galatasaray için yeterli seviyede değil!

Kullanılan: 49 55.1%

• Kullanılan toplam oy
    89
Jan Olde Riekerink sonrası göreve getirilen Hırvat teknik direktör Tudor ile 2017-2018 sezonuna devam etmelimiyiz?

Sebepleri ile birlikte tartışalım.

Antalya ve G.Birligi maçlarındaki oynanan oyun ne kadar iyiyse TS ve Başak maçlarındaki oynanan oyun o kadar kötüydü

Bence iyi hoca olma potansiyeli var ama aynı zamanda inatçı ve tecrübesiz birisi. Daha iyi biri bulunabilirse gönderilsin ama bulunamazsa Tudorla devam edilsin.

hocada problem yok önlibero özelliği olmayan futbolcular TSL de iş yapmıyor.
defansta zaten hiç bir kafa topu diye bir yetenek yok. Çedju zaten gitmenin peşinde takımı umursamıyor.

Bknz. Emre çolak ispanya kral oldu Ardayı geçti.
Bknz. Melo gittiğinden beridir bam'lı ortasahayla aynı seviyedeyiz.

Tudor a imkan verilsin kendi kadrosunu kursun adam...

Zirt Pirt TD degismesine karsiyim!

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Ilk olarak yönetim ve futbolcular gitmeli

Tudor da gidecekse yerli bir teknik direktor gelmeli,Zico'dan bu yana 10 yildir yerliler sampiyon oluyor

Dursun oldu süre zor bir soru. Cünkü Tudor kalsa istedikleri oyuncu alacakmi? Tudor giderse yerine gelecek adam ondan iyimi olacak? olsa bile gene transfer yapilacakmi?

Bence kalmasi gerekli, yetenekli bir hocca gibi duruyor ve oynatmak istedigi sistem oturursa göze hos bir sistem. yeterki adama istedikleri oyuncular alinsin, yok alinmiyacaksa tudor gitse cevat gelse hic birsey fark etmez

Dursun gitmedigi müddet evet. Cünkü Dursun'un en büyük özelliklerinden birisi "gelenin gideni aratmasi".

Ne yapar ne eder gider daha kötüsünü getirir bu gerizekali adam.

kendi kadrosunu kursun tüm leş topçuları yollasın adam gibi futbol izleyelim ben hala inanıyorum tudor'a ..

riekerink de kötü adam değildi ama oyuna müdahale etmiyordu tudor en azından ediyor , antreman yaptırıyor.

futbolculara tekrar hoca yedirmeyelim..

Üst Alt