Tudor: "İstemediğim oyuncuya 'hayır' deme gücüne sahibim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "İstemediğim oyuncuya 'hayır' deme gücüne sahibim"

6dd3c42b6099402384c0727df5f17c10.jpeg

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, forma lansmanının ardından kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Hırvat teknik adam, "Yeni sezonda Galatasaray'ı şampiyon yapacak mı?" sorusuna, "İnşallah" yanıtını verdi ve şöyle devam etti: "Geçen gün de söylediğim gibi tabii ki tek hedef bu. Taraftar ve camiamızı mutlu etmek. Geçen yılları unutup seneye şampiyon olmak istiyoruz. Bunun için de çalışmalarımız başladı ve sorunuza 'Eminim' yanıtını verebilirim" yanıtını verdi.

Bir gazetecinin Gomis transferi ile ilgili sorusu üzerine Hırvat çalıştırıcı, “Gomis geldi bile… (gülerek) Tabii ki şaka!” yanıtını verdi.

Igor Tudor, transfer çalışmaları hakkında yöneltilen soruya, "Gelecek isimleri benden daha iyi biliyorsunuz, çünkü gazetelerde her gün yeni isimler yazılıyor. Transfer kolay bir konu değil. Bence çok gizli kalması gerekiyor. İmzaya kadar kimseye söylenmemiz, paylaşmamanız gerekiyor" yanıtını verdi. Tudor ayrıca; "Transfer çalışmasını yönetimle birlikte yapıyoruz. İstemediğim oyuncuya 'hayır' deme gücüne sahibim. Olması gereken de bu. Lig devam ediyor. Hangi pozisyonda bitireceğimiz de önemli. Lig bitmeden oyuncularla konuşamıyorsunuz. Bunlar kolay konular değil" ifadelerini kullandı.

galatasaray.org

Mangalayı denayeri filan isteyen bi hocadan pek ümidim yok

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yav he he

mustafa pektemek'i getirip eline sakat sakat kitlesinler görürüm ben seni

donk'u stoper'de denemeye hazır ol tudor

Sen hayır dersinde seni kim takacak Tudor ?

JoR'de hayır demiştir Tolga Cavanda transferine filan ama sonuç ?

Belki çok iyi bir Td olabilecektin ama Dursun yönetimiyle oda olmadı kusura bakma seninde yerin yok bu takımda ....

Sen hayır dersinde seni kim takacak Tudor ?

JoR'de hayır demiştir Tolga Cavanda transferine filan ama sonuç ?

Belki çok iyi bir Td olabilecektin ama Dursun yönetimiyle oda olmadı kusura bakma seninde yerin yok bu takımda ....

Jor bir kac hafta önce ilginc bir sekilde, cavandayi kendisinin istedigini söyledi.

"Cavanda'yı bizzat kendim istedim. Yönetime alınması gerektiğini söyledim. Geldiğinde 2 kere sakatlık geçirmişti, ondan oynamadı. Cavanda'yı scout olarak çok iyi bulduk bence, çok iyi transfer. Belçika Milli takımında oynuyor çünkü. İyi scout işiydi. Ahmet Çalık ve Rodrigues'i, Galatasaray'ın geleceğini düşünerek aldık. Gönül tabii ki daha iyi oyuncular almak ister. Şartlar..."

Son düzenleme:
Üst Alt