Tudor, Josue'nin Bonservisinin Alınmasını İstedi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor, Josue'nin Bonservisinin Alınmasını İstedi!

josue-galatasarayda--78c6e63c6d89164ea271.jpg

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Adanaspor maçında ilk 11’de görev verdiği Josue’yi göklere çıkarırken, bu futbolcunun bonservisinin alınmasını istedi.

Adanaspor karşılaşmasında sahanın en çok koşan ismi olan 26 yaşındaki futbolcuyu mücadelesinden dolayı tebrik eden Tudor’un yöneticilere, “Josue çok karakterli bir oyuncu. Milli maçlar için verilen arada bunu çok iyi gördüm. Ne bir antrenman aksattı ne de çalışmalarda ciddiyetsiz göründü. Bu tarz futbolcuları seviyorum. Benim için yıldız Josue’dir” ifadelerini kullandığı belirtildi.

Futbolcunun takımda hiç sorun yaratmadığına dikkat çeken Hırvat teknik adamın, “Aslında formayı en çok hak eden isimlerin başında geliyor. Oynamasa dahi bunu sorun etmek yerine daha fazla motive oluyor. Üstelik teknik kapasitesi ve oyun zekası yüksek bir isimden bahsediyoruz. Josue bunların yanına mücadele ve konsantrasyonu da ekliyor” diye değerlendirdiği belirtildi.

Milliyet

PORTAL HABERİ

biliyorum kap bildirimini ama transfermarkt niye yazıyor o zaman
Onlar yanlis biliyor o zaman, ben de acaba oyle bir madde var mi diye merak ettim ama KAP bildiriminde yoksa diger kaynaklar dogru olamaz. Zaten simdi hatirladigim kadariyla sezon basi Nazifoglu bu konuda bir aciklama yapmisti, Porto kulubu 5 milyon euro bonservis bedeli istiyor diye opsiyon koydurtmadik diye birsey demisti.

Onlar yanlis biliyor o zaman, ben de acaba oyle bir madde var mi diye merak ettim ama KAP bildiriminde yoksa diger kaynaklar dogru olamaz. Zaten simdi hatirladigim kadariyla sezon basi Nazifoglu bu konuda bir aciklama yapmisti, Porto kulubu 5 milyon euro bonservis bedeli istiyor diye opsiyon koydurtmadik diye birsey demisti.

nazifoğlunun demeçlerine göre yorum yapmayalım bence :/
o 5m nin yarısı leventin mehmetiin komisyon hesabı olabilir

Valla ilginçtir CM olarak gerçekten iyi oynuyor adam rikrik zamanında'da ortada oynayınca iyi oynamaya başlamıştı şimdide burda gayet iyiydi

Yani ucuz yollu olacaksa olabilir ama yanında tabiri cayiz ise Kante'mizi bulmamız lazım ....

Üst Alt