Tudor, Milan'ı Devirdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İlgili resim

İtalya Serie A'nın ilk haftasında Milan, deplasmanda Udinese'ye 1-0 mağlup oldu.

İtalya Serie A'nın ilk haftasında Milan, deplasmanda Igor Tudor'un çalıştırdığı Udinese'ye 1-0'lık skorla mağlup oldu.
Udinese'nin karşılaşmadaki tek golünü maçın 72. dakikasında Becao kaydetti.
Milan, aldığı bu mağlubiyetle lige kötü bir başlangıç yaptı. Milano ekibi, gelecek hafta sahasında Brescia'yı ağırlayacakken, Tudor'un öğrencileri ise Parma ile sahasında karşı karşıya gelecek.

Milan orta sahası 3 hücumyla oynuyordu. Hakanı regista oynattılar bu maçta çok ta şey etmeyin yani başındaki td çok yetersiz

Ersun yanalin hirvat versiyonu bombos teknik direktor.riekerink daha basarili idi bu adamdan.en azindan o cop kadroya turkiye kupasini kazandirip men cezasindan kurtulmus olduk.kendisine verilen butce,kadro riekerinke sunulsaydi ajax olabilirdik.riekerink genclerle oynatmaya meğilli idi.pasa dayali bir sistemi vardi ve efendi biriydi.

Sonunda büyük maç kazanabilmiş

Karabük ile TS'yi 4-0, bizi ve Bjk'yi 2-1 yendi. Bize karşı ilk maç oynattığı futbolu ben uzun zamandır başka Anadolu takımında görmemiştim. Son saniye ekstra bir golle kazanmıştık 1-0. Bjk'yi baya hırpalamıştı ama zor kazanmıştı onlarda. Fb'ye 5-0 yenildi deplasmanda ama 15.dakika falan kırmızı + penaltı olmuştu..

Bizde aslında pek çok maçta şanssızlık oldu. Josef'in gol attığı maçın özetine bak.. Fb atak yapmamıştı. Pek çok gol kaçtı ve son dakika gereksiz gol yedik mesela. Bjk maçı Talisca'nın frikiği birinin sırtına çarpıp girdi.

Udinese'nin başında da bu sene dikkat çekici performansı olacağına eminim. Rodrigo de Paul'u tutarlarsa tabi ki.

Karabük ile TS'yi 4-0, bizi ve Bjk'yi 2-1 yendi. Bize karşı ilk maç oynattığı futbolu ben uzun zamandır başka Anadolu takımında görmemiştim. Son saniye ekstra bir golle kazanmıştık 1-0. Bjk'yi baya hırpalamıştı ama zor kazanmıştı onlarda. Fb'ye 5-0 yenildi deplasmanda ama 15.dakika falan kırmızı + penaltı olmuştu..

Bizde aslında pek çok maçta şanssızlık oldu. Josef'in gol attığı maçın özetine bak.. Fb atak yapmamıştı. Pek çok gol kaçtı ve son dakika gereksiz gol yedik mesela. Bjk maçı Talisca'nın frikiği birinin sırtına çarpıp girdi.

Udinese'nin başında da bu sene dikkat çekici performansı olacağına eminim. Rodrigo de Paul'u tutarlarsa tabi ki.

Bizde olduğu zamanla ilgili dedim

Evt Fb maçları şanssızlıktı

İzledim maçı. Milan'ın iğrenç oyunu ve Udinese'nin muazzam 8 numarası Seko Fofana dışında çok ilgimi çeken bir şey olmadı. Tudor Udinese'den iyi bir deplasman çıkartabilir ama topsuz oyunda hala çok zayıflar. Hayatı boyunca İtalya liginin orta sıra takımlarında takılabilir ki bu da hiç fena bir teknik direktörlük kariyeri olmaz onun adına. Ama en üst seviyeler için hala yetersiz görünüyor. Milan'ın ise Uefa'dan bilerek men yiyip kurduğu kadro buysa daha 20 yıl kıçı toparlayamazlar gibi görünüyor.

tudorun kadroyu kurduktan sonra kaybettiği ve ağır mağlubiyet yaşadığı tüm derbi maçları terim de kaybetti ve yaklaşık olarak benzer skorlar aldı

deplasman performansında da en ufak bir değişiklik olmadı

Üst Alt