Tudor, Orta Sahaya Asamoah’ı Düşünüyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor, Orta Sahaya Asamoah’ı Düşünüyor!

kwadwo-asamoah-e1429496353565.jpg

Felipe Melo’dan sonra dinamizmini kaybeden Galatasaray orta sahası, Asamoah transferiyle tekrar canlanabilir. Sarı-kırmızılılar, Juventus forması giyen 28 yaşındaki Ganalı Kwadwo Asamoah için girişimlere başladı.

Siyah-beyazlı kulüple 1 yıllık sözleşmesi daha bulunan Asamoah, bu sezon İtalya Serie A’da 17, Şampiyonlar Ligi’nde ise 3 maçta görev yaptı. İlk 11’de fazla forma şansı bulamayan Ganalı orta saha, Juventus’un yeni sezon kadrosunda düşünülen isimlerden değil. İtalyan ekibi, Asamoah’ın sözleşmesinin 1 yıl sonra bitecek olmasından dolayı oyuncudan hem para kazanmaya çalışıyor hem de yıllık alacağından kurtulmaya…

Juventus kulübüyle iyi ilişkileri olan Igor Tudor, Asamoah’ı Florya’ya getirmek istiyor. Sportif Direktör Cenk Ergün, Asamoah için görüşmeler yapacak. Sarı-kırmızılıların Juventus ile sıkı bir pazarlık yapacağı öğrenildi.

GAMASPOR ÖZEL

Düşünebilir ama en fazla düşündüğüyle kalır ...

Juve'nin ağır elemanlarından onu juve'den koparmak kolay olmayacaktır ...

Ben de geçenlerde düşündüm, cuk diye oturur dedim. Bize tek başına seviye atlatır dedim. Sonra bi baktım alarm çalıyor. Kalktım işe geldim. Keşke olsa. Ama zor, juve bırakır mı bilemem. Rotasyonda kullandıkları oyunculardan biri. Sessiz, sedasız işini yapan, canavar gibi oyuncu. Juve bu karakterdeki oyuncuları kolay kolay bırakmaz.

Acaba Tudor'u kendisinden başka düşünen varmı.

Vaktin varken süper lig takımlarından biri ile anlaş yoksa dursun sana tekmeyi vurduktan sonra seni ptt ligi takımları bile almaz.gerçi orda bile bişey başaramazsın

DURSUN İSTİFA!

Ben de geçenlerde düşündüm, cuk diye oturur dedim. Bize tek başına seviye atlatır dedim. Sonra bi baktım alarm çalıyor. Kalktım işe geldim. Keşke olsa. Ama zor, juve bırakır mı bilemem. Rotasyonda kullandıkları oyunculardan biri. Sessiz, sedasız işini yapan, canavar gibi oyuncu. Juve bu karakterdeki oyuncuları kolay kolay bırakmaz.
Geceleri Zenci Oyuncular mı aklından geçiyor ?

Bu tarz kalitesine göre maliyeti gerçekten dip olan 2-3 isim ile bu takım ayağa kalkar , tabi yanlarına da bazı pozisyonlar için isimler gerekli , Asamoah bu bağlamda o 2-3 isimden biri , Selçuk gibi temposuz sadece yana arkaya oynayan bir isimle bile neler yapabilir gerçekten inanamazsınız. Kaldı ki bir isim daha alırsak yanına ; of of of.

Üst Alt