Tudor: "Rakibimiz tamamen futboldan uzak bir oyun oynadı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Rakibimiz tamamen futboldan uzak bir oyun oynadı"

Yani diyor ki Gomis'in hava hakimiyeti Eren'den daha kötü. Bu kesinlikle yalan ama farz edelim ki dogru olsun.

Eren Derdiyok'u veya herhangi bir statik pivot santrforu daha hareketli bir oyuncunun yerine aldigin zaman uzun oynarsin, doldur bosalt yaparsin. Bol bol orta yaparsin. Gole ihtiyacin oldugunda en vasat hoca bile fazla forvet= daha fazla tehlike der otomatikmen. Bu onu bile akil edemedi.

O forvetin indirdigi ikinci toplara arkadan gelen 10 numara veya iceri giren kanat oyuncusu veya en iyi ihtimalle 2.forvet vurur. Devam ediyorum, Linnes'in önünde adam yok, adam tüm koridoru kullanmaya calissa elbette nefesi yetmez 90 dakika tek basina ileri geri calismaya. Mariano desen yine öyle zira Feghouli atildi. Atilana kadar Feg ne kadar kanat oynadi o da tartisilir. Top getirmediler ki. Selcugu ve Ndiayeyi acayip defansif oynatti. Ortayi kim yapacak? Bir Rodrigues var. Sen Eren'i aliyorsan Yasin'i de alacaksin 3'ünü ayni anda oyuna alirsan bir anlami olur.

Ceyhun-Drogba degisikligi kadar sacma bir degisiklik iki haftadir Gomis'in yerine Eren'in girmesi.
Ya maç boyunca kaç tane orta açabilmiş takımı bana bir söylesin bakalım o hırvat sığırı? Kendinin bir ezberi var hep onu yapıyor. Hırvat Aykut resmen ya başka bir açıklaması yok. Bu akşam itibari ile gözümde tamamen sıfırlandı. Bu herifin gözümde hiçbir hükmü kalmadı. Bundan sonra kazanılan maçlarda da kendisine pay biçmesin. Bilsin ki takım ona rağmen kazanıyor.

workfor-sg.png

mert yanlış çevirmediyse eğer şu başlığın içeriğinde ts uzun top oynadı. 2.bölgede topları aldılar böyle bir futbol anlayışı yok v.s birşeyler saçmalamış dinlerken yarıldım :DD

yine ereni arkaya koşu yapan forward diye aldım demeside çok komikti bence kafayı yemiş igor.

kenarda bu herif yerine bildigin bok olsa daha iyi hocalik yapar.

en azindan bok zarar vermez takima.

durur oyle kendi kendine kenarda.

Rıza neredeyse full saha pres yaptırdı Onazi öncülüğünde ve sen yine sıçtın.Bir de çıkıp adamlara bok atmıyor mu :D ayranı yok içmeye tahtaravanla gidiyo sıçmaya

Eleştiriler bayağa ilginç bir hal almaya başladı, tezek noktasına geldi. Off off, iki haftada nereden nereye, yatacak yerin yok Tudor.

Son düzenleme:
Üst Alt