2c98303daaf24758b5ea1223b0ac7607.jpg

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, geçtiğimiz günlerde Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Sportif Direktör Cenk Ergün ile toplantı yapmış ve Tudor'dan rapor istemişti.

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Başkan Dursun Özbek'in talep ettiği raporu hazırladı.


Hırvat teknik adam, takım içindeki son durumu ve düşüncelerini anlattı; devre arasında mutlaka transfer yapılması gerektiğini vurguladı.

Tudor, yönetimin basının etkisinde kaldığını ve sürekli çalışarak gelişen bir takım olduklarını ifade etti. Hırvat çalıştırıcı, 5-1'lik Başakşehir maçında Adebayor faktörünün kendilerini fazlasıyla etkilediğini dile getirerek, devre arasında mutlaka transfer yapılması gerektiğini vurguladı. Tudor, mutlaka bir sol bek alınmasını isterken, stoper için de girişimlerde bulunulmasını talep etti.

Devre arasında bazı oyuncular ile yolların ayrılmasının takıma olumlu yansıyacağını aktaran Tudor, yedek kalan oyuncuların mutsuz olduğunun altını çizdi.

Büyük maçları kazanmaktansa Mayıs'ta şampiyon olmayı tercih ettiğini tekrar eden Tudor, yönetimin kendisine daha çok sahip çıkmasını talep etti.

Raporunda ligde lider durumda bulunduklarını anlatan Tudor, Alanyaspor ve Beşiktaş maçları öncesinde kendilerine güvendiklerini belirtti.

Ntvspor

GSCimbom Portal
 
Büyük maçları kazanamadan şampiyon olamayız bir kere, geçsin artık bu masalı. 8 tane büyük maç var, ortada 24 puan var yani. Tüm Anadol maçlarını kazanabileceğimizi mi sanıyor? Elbet hata yapacağız, tamamen masal okuyor gereksiz herif


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Yaw transfer lazım da insan utanır bahane olarak bunu söylemeye. Adebayor faktörü etkiledi tamam. E senin Gomis faktörün var. 9m verdirttiğin Belhanda faktörün var. Demek ki kullanamıyorsun, kullanamıyorsan da sorunun çoğu sende. Sınanıyoruz.
 
Büyük maç kazanıp şampiyon olamamaktansa kazanamayıp şampiyon olmayı tercih ederim şeklindeki açıklamaları çok sinirimi bozuyor. İkisi bir arada olamaz diye bir kural mı var kardeşim? Büyük maçı da kazan, şampiyon da ol.
 
Üst Alt