Tudor: "Sneijder, bazı şeylerin değiştiğinin farkında olsa gerek!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Sneijder, bazı şeylerin değiştiğinin farkında olsa gerek!"

Hadi Tudor bırak laga lugayı da tempolu futbol istiyorsan Engin'i gönder önce pardon Selçuk'u. Forumda Engin adını kullanıyor.

Hadi Tudor bırak laga lugayı da tempolu futbol istiyorsan Engin'i gönder önce pardon Selçuk'u. Forumda Engin adını kullanıyor.

yazılanları okumakta sıkıntın mı var kardeş? diyoruz çalışmayan defolup gitsin selçuk un gidememesi sneijderin gitmemesini gerektirmez. 2 SİDE DEFOLUP GİTMELİ. Anlayabildin mi yaman kardeş?

Ben bu fikri de çok benimsemiyorum. Sneijder'i göndereceksen Selçuk'u da gönder fikrine katılmıyorum. Selçuk'u gönder ama Sneijder'i gönderme dememiz lazım. Çünkü Sneijder büyük, faydalı ve kaliteli futbolcu. Selçuk'un düşüşü ile kıyaslanamaz.

Tamam oynamıyor Can kardeş. Hala kampa katılmaması hakkında ne düşünüyorsun merak ettim? Yönetim izin verdi filan deme istemeyen adama yönetim izin filan vermez. Bekliyorum kardeş.

Evet oynamıyor iftira atmaya gerek yok. Melo oynuyordu Poldi de oynuyor.
Niye demeyeyim. Vermesiydi yönetim o zaman izini.

Acayip takıntılısınız Sneijder'e. Bu adamın bugüne kadar hiç bir yamuğunu görmedik ama utanmasanız karaktersiz falan diyeceksiniz.

sent via GSC

Son düzenleme:
Evet oynamıyor iftira atmaya gerek yok. Melo oynuyordu Poldi de oynuyor.
Niye demeyeyim. Vermesiydi yönetim o zaman izini.

Acayip takıntılısınız Sneijder'e. Bu adamın bugüne kadar hiç bir yamuğunu görmedik ama utanmasanız karaktersiz falan diyeceksiniz.

sent via GSC
Ben gördüm sen de gördün de görmezlikten geliyorsun. Ligin ilk 25 hafta si hic bir şey yapmadan göbek büyüttü bak formsuzdu demedim göbek büyüttü diyorum. Takımın lideri takımını yanlız bırakmıştır. Daha ne yapmasını bekliyorduk maç mi satsaydi?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bu fikri de çok benimsemiyorum. Sneijder'i göndereceksen Selçuk'u da gönder fikrine katılmıyorum. Selçuk'u gönder ama Sneijder'i gönderme dememiz lazım. Çünkü Sneijder büyük, faydalı ve kaliteli futbolcu. Selçuk'un düşüşü ile kıyaslanamaz.

Yok ben zaten Sneijder'i gönder falan demiyorum. 20 yılda bir gelen böyle 10 numaraların kıymetini iyi bilirim. Wesley kalacak ve coşturacak inş.

yazılanları okumakta sıkıntın mı var kardeş? diyoruz çalışmayan defolup gitsin selçuk un gidememesi sneijderin gitmemesini gerektirmez. 2 SİDE DEFOLUP GİTMELİ. Anlayabildin mi yaman kardeş?

Leşçuk defolup gidecek emin kardeş! Sneijder etrafında kaliteli oyuncularla takımın yıldızı olacaktır. ŞL apoletli Wesley ile çakma kaptan Selçuk'u aynı seviyeye koyma çabanız beyhude maalesef.

Leşçuk defolup gidecek emin kardeş! Sneijder etrafında kaliteli oyuncularla takımın yıldızı olacaktır. ŞL apoletli Wesley ile çakma kaptan Selçuk'u aynı seviyeye koyma çabanız beyhude maalesef.
O senin düşüncen şimdi lescuk gitmeli doğru lakin 5 sene önce bize değil fenere gitseydi şimdi onların 4 senin 3 yıldızın olurdu emin ol. Onlar hala bir 8 numara bulamadı 5 senedir bunu da unutma.

O senin düşüncen şimdi lescuk gitmeli doğru lakin 5 sene önce bize değil fenere gitseydi şimdi onların 4 senin 3 yıldızın olurdu emin ol. Onlar hala bir 8 numara bulamadı 5 senedir bunu da unutma.

Doğru katılırım. Benzer bir süreçte çok klas 10 numaralarını gönderdikten sonra da 5-6 yıldır 10 numaralarını da bulamadılar. Sebebi de koşşmuyor, hocayla atışıyor filandı o adamı gönderdiklerinde. Hatta taraftarın da zihnine işlemişlerdi bu akılları. Sorsan şimdi köpek gibi pişmanlar.

Doğru katılırım. Benzer bir süreçte çok klas 10 numaralarını gönderdikten sonra da 5-6 yıldır 10 numaralarını da bulamadılar. Sebebi de koşşmuyor, hocayla atışıyor filandı o adamı gönderdiklerinde. Hatta taraftarın da zihnine işlemişlerdi bu akılları. Sorsan şimdi köpek gibi pişmanlar.

Ömer vurduuuuu evet bakıyorum hakem verdi golü :D

Sneijder'i göndermek için var güçleriyle çalışıyorlar. Belhanda Sneijder'in yerine alındı ne yapıp edip gönderecekler. Selçuk'un yerine ise kimse bakılmıyor ismi geçenlerin hepsi defansif orta saha kandırmayın kendinizi.

ee selcuk var yine bir hiciz o zaman sana göre . Selcuk ilk seneki Efsanevi Melo + Ujfa + Elmander den sonra fos cikti. 14/15 hatta Melo olmasaydi daha cabuk yasayacakti cöküsünü ( 13/14den beter olacakti).
Adam overrated
Aksini iddia eden yok bu haliyle selcukta bıtik o da gitmeli diyoruz siz hala eli belinde sahada dolanan sneijder i amaçsızca savunuyorsunuz

Sent from my SM-G935F using GSCimbom mobile app

Seytanın programna çıktığında 6 dan daha fazla adam değişecek demişti.Bence orta sahayada 2 oyuncu istiyor tudor.Selçuğuda mecburiyetten koyuyor şuanda.Sadece 2 oyuncu var o bölgede çünkü.Donk ları fllan saymaya gerek yok.Ama wes tahminime göre kalacak.

Üst Alt