"Tudor Toplantısı" Salı Gününe Alındı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Tudor Toplantısı" Salı Gününe Alındı

iki ihtimal var bence yarın terim yada getirecekleri başka hoca ile görüşüp salı tudoru gönderecekler
ikinci ihtimal ise ortamı soğutmaya çalışıyorlar salı gunu tudorla devam diyecekler

Kapali whatsapp grubumuzda okudugum kadariyla sebep bu 2 seyden biri degil

baskan yarin bir organizasyonda olacakmis sehir disinda , o yuzdenmis

Ne yapsın adam gidip beni alın mı desin kızın erkeğe çıkma teklif etmesi gibi? O işi yapacak olan bizim yönetim ama nerede bunlarda öyle cesaret ve beyin?

Fatih Hoca akilli adamdir. Yonetimde tanidigi cok adam var. Bir lafiyla hemen yonetim kuruluna haber ucurur. Ben Fatih Hocanin donmek istedigi hususunda net degilim. Su ortamda elini tasin altina sokmak istemeybilir. Cok yiprandi bu sene. Dursun ile birlikte yipranma ihtimali kuvvetli.

Yöneticilerin bir kısmı, Tudor ile yolların ayrılması gerektiğini savunurken; bir diğer kısımsa, Hırvat teknik adam ile devam edilmesi gerektiğini düşünüyor. Salı günü yapılacak toplantıda Tudor'un durumu görüşülecek. (NTV Spor)

Pazartesiydi, salı gününe alınmış.
İyice soğusun bir gündem.

Hezimet yaşamaya doymadılar herhalde bir de Kadıköy'de 7 yiyelim istiyorlar muhtemelen..

Sali gunu tartisilir sonuc cikmaz sonraki macta yeneriz tudor esip gurler yola devam ederiz subat mart gibi kovariz.sonra terim gelmedi diye terime sallayanlar olur.

Salı sallanır
Çarşamba çarşafa dolanır.
Perşembe perişanlıktır.
Cuma mübarek gün
Hafta sonu KAP kapalı.

Şunun şurasında KONGRE'ye ne kaldı.

Ben size olucakları söylüyüm

Dursun Bey Salı günü toplantı yapacak.Monşerler de Tudor kalsın, birkaç maç daha bakalım dicekler.
Sonra Pilav bulamadıkları için masa restorana ordan da evlere dağıtacaklar

Duzgunce anlatilirsa ve istendigini hissederse gelmeme imkani yok.suanki durumumuzda gelmemek istese bunu acikca soylerdi gecen gunki konusmasinda.suan boyle durum yok olursa ilk size soylerim demezdi sanirim.

Dursun denen kabiliyetsiz herifle çalışmak istemiyor olabilir haksızda diyemem ama dediğine katılıyorum şuanda yeni bir mücadele için bence kesinlikle hazırdır ve o mücadeleninde nerede olacağı belli açıklamalarda kesinlikle kapıyı açık tutan açıklamalar.

Terim daha önce Polat döneminde Dr reddetmişti yanlış hatırlamıyorsam. Hatta Hagi gelmişti apar topar. Yine reddetme ihtimali var. O sebeple devam ediliyor olabilir. Terim kabul etmezse devam etsin zaten daha iyisini bulamazlar da getiremezler de.

Üst Alt